Lomačenko un Povetkins Londonā sakauj vietējos bokserus

Vasilijs Lomačenko, sportazinas.com
Vasilijs Lomačenko | Foto: REUTERS/Andrew Couldridge

Ukrainas vieglā svara bokseris Vasilijs Lomačenko Londonā pēc punktiem (119:108, 119:108, 118:109) pārspēja Lielbritānijas pārstāvi Lūku Kembelu, iegūstot savā īpašumā WBC čempiontitulu, kā arī aizstāvot savas čempiona jostas WBA un WBO kategorijās.

Jau no pirmajiem raundiem Lomačenko demonstrēja savu pārākumu, izpildot dažādas sitienu kombinācijas, kā arī kontrolēja ringa centru. Kaut ukraiņa pārākumus bija acīmredzams, viņam neizdevās veikt nokautu un tika aizvadīti visi 12 raundi.

31 gadus vecajam ukrainim pietrūkst IBF čempiona gods, bet pēc uzvaras pār Kembelu, Lomačenko atklāja turpmākos plānus, ka vēlas cīnīties ar Ričarda Komija un Teofima Lopesa cīņas uzvarētāju, kura norisināsies 14.decembrī.

Savukārt smagsvaru ieskaitē tikās krievs un brits Hjū Fjūrijs (slavenā Taisona Fjūrija brālēns), uzvaru izcīnot 39 gadus vecajam Krievijas pārstāvim. Arī šajā cīņā uzvaru noteica tiesneši, kuri vienbalsīgi un pārliecinoši ziņoja par Povetkina panākumu: 117-111, 117-111, 117-111.

Povetkins savā īpašumā ieguva WBA “International” jostu.

Savu iepriekšējo cīņu Povetkins bija aizvadījis 2018.gada septembrī, kad tikās ar toreizējo čempionu britu Entoniju Džošua, piedzīvojot zaudējumu ar tehnisko nokautu septītajā raundā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par