Lomažam deviņi punkti komandas kārtējā panākumā Vācijā

25/11/2022 23:58
Rihards Lomažs

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs piektdien Vācijas bundeslīgas spēlē izcēlās ar deviņiem punktiem, viņa pārstāvētajai Oldenburgas EWE izcīnot panākumu. Oldenburgas basketbolisti izbraukumā ar rezultātu 84:76 (29:19, 17:26, 21:17, 17:14) pārspēja Braunšveigas “Lowen” vienību.

Lomažs laukumā bija 24 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā realizēja divus no pieciem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, trīs reizes kļūdījās, tika pie vienas personīgās piezīmes, sakrāja +/- rādītāju -3 un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu astoņi.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 17 gūtajiem punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Trejs Drehsels, kamēr pretinieku komandā 15 punktus sakrāja Nikolass Tišlers un Breidons Hobs. Oldenburgas komanda Vācijas čempionātā izcīnījusi sešas uzvaras astoņos aizvadītajos mačos un turnīra tabulā ieņem ceturto vietu. Sezonas ievadā Lomažs pārstāvēja Spānijas klubu Saragosas “Casademont”, bet pirms izlašu pārtraukuma abu pušu ceļi šķīrās.