Lomažs klusē, komanda piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas, Šteinberga klubs uzvar

01/10/2022 21:45
Rihards Lomažs

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs sestdien Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē izcēlās ar sešiem punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Saragosas “Casademont” no neveiksmes otrajā mačā pēc kārtas. “Casademont” savā laukumā ar rezultātu 64:81 (17:29, 14:12, 14:18, 19:22) piekāpās Mursijas UCAM.

Lomažs laukumā bija 20 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot divus no pieciem divu punktu metieniem un divus no trīs soda metieniem. Viņš arī tika pie divām atlēkušajām bumbām, vienas rezultatīvas piespēles, vienas kļūdas, trīs personīgajām piezīmēm, četriem izprovocētiem sodiem un noslēdza maču ar +/- rādītāju -2 un efektivitātes koeficientu pieci.

Mājinieku vienībā rezultatīvākais ar 15 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Kristiāns Makevulu, kura sniegumam 12 punktus pievienoja Hovards Sents-Ross. Uzvarētāju komandā ar 28 gūtajiem punktiem izcēlās Tads Makfadens.

Tikmēr citā mačā Mārča Šteinberga Manresas “Baxi” izbraukumā ar rezultātu 87:84 (20:25, 16:19, 24:21, 27:19) izcīnīja uzvaru pār “Granada”.

Šteinbergs spēlēja 11 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā, precīzi izpildot vienīgo metienu, guva divus punktus, vienu reizi kļūdījās, tika pie četrām personīgajām piezīmēm, izprovocēja divus pretinieku sodus, sakrāja +/- rādītāju nulle un efektivitātes koeficientu -2. “Baxi” rindās rezultatīvākais bija Džeriks Hārdings, kurš guva 28 punktus, kamēr “Granada” labā 26 punktus guva Tomass Brouplejs.