Lomažs: Neatkarīgi no rezultāta šovakar, ir vēl jāspēlē arī otrā spēle Turcijā

Rihards Lomažs, sportazinas.com
Rihards Lomažs Foto: FIBA

Viens no Latvijas basketbola čempiones “Ventspils” līderiem pirms šovakar, plkst. 19:00 gaidāmās FIBA Eiropas kausa astotdaļfināla pirmās spēles pret Turcijas vienību “Pinar Karsyaka” kā allaž ir noskaņots kaujinieciski un ceļu gatavs nav griezt nevienai komandai, arī turkiem.

Lomažs apgalvo, ka komandā noskaņojums ir līdzīgs. Neliels kreņķis un sarūgtinājums gan esot par izstāšanos no FIBA Čempionu līgas, kurā bija visas iespējas aizķerties arī ilgāk, tomēr tas noteikti netraucēšot spēlei šovakar, jo par to vairs domāts netiekot.

“Šobrīd ir bijusi neliela pauze no Eiropas turnīra spēlēm, bet mēs esam spēļu ritmā, jo ir bijušas vairākas spēles Latvijas-Igaunijas līgā, kā arī bija neliela pauzīte no spēlēm, kurā labi patrenējāmies. Komandas sastāvā ir notikušas arī nelielas pārmaiņas. Šovakar mums pretī nāks ļoti spēcīga komanda, un es domāju, ka esam tai gatavi. Turcijas vienības spēcīgākās puses ir centra spēlētājs ar labiem ārējiem spēlētājiem, kuri ir guvuši pieredzi Eirolīgas spēlēs. Tas arī būs mūsu galvenais uzdevums jeb spēles plāns apturēt šos spēlētājus. Noteikti mums jāaptur viņu ātrā spēle un jāmēģina ļaut viņiem spēlēt 5 pret 5. Tā kā būs ātri jāatgriežas aizsardzībā un jāspēlē bez kļūdām.”

Lomažs uzsvēra – būtiski ir paturēt prātā, ka ir pāra uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā, un būs vēl arī atbildes spēle Izmirā 13. martā.

“Pērn mums tas nedaudz patraucēja turpināt turnīru, mēs pilnībā aizmirsām, ka mums ir otra spēle. Līdz ar to sanāca, kas sanāca. Ceru, ka šovakar visi to turēsim prātā, ka ir vienalga kāds iznākums, plusi vai mīnusi, bet ir vēl jāspēlē arī otrā spēle Turcijā. Mēģināsim pēc iespējas labāk nospēlēt šovakar, tad visam vajadzētu būt kārtībā.”

Informāciju sagatavoja: BK “Ventspils” 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par