Lomažs: Pirms gada nevarēju iedomāties, ka spēlēšu pret CSKA

Rihards Lomažs, sportazinas.com
Rihards Lomažs | Foto: ASVEL Facebook

Jau vēstījām par Latvijas izlases aizsarga Riharda Lomaža pārstāvētās Vilērbānas ASVEL panākumu ULEB Eirolīgas spēlē par cita latvieša Jāņa Strēlnieka Maskavas CSKA.

iemeta 15 punktus, sasniedzot savu rezultativitātes rekordu Eirolīgā, būdams arī savas komandas rezultatīvākais spēlētājs. Basketbolists realizēja vienu no diviem divpunktu un divus no trim trīspunktu metieniem, kā arī demonstrēja apskaužamu precizitāti no soda līnijas – trāpīti visi septiņi “sodiņi”.

Spēlētājs arī reizi pārtvēra bumbu, nopelnīja trīs piezīmes un nopelnīja 15 efektivitātes punktus, kas bija trešais labākais rādītājs Francijas klubā.

“Man trūkst vārdu, kā lai izskaidro šo spēli. Man tas ir liels “wow”. Tas ir liels brīdis gan man, gan manai ģimenei. Pirms gada nevarēju pat iedomāties, ka es spēlēšu pret Maskavas CSKA, Eirolīgas čempioniem. Tas bija lieliski, uzvarējam spēli… Man trūkst vārdu,” pēc pārsteidzošās uzvaras sacīja Lomažs, kurš ASVEL pievienojās starpsezonā.

“Laukumā atdevām savas sirdis un visi redzēja, ka katrs spēlētājs, kurš devās laukumā atdeva 110 procentus. Pret šādu komandu nav citu variantu, izdarījām lielisku darbu.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par