Lomažs: Sirds sāp no domas, ka nevarēšu spēlēt Pasaules kausā

11/02/2023 18:29
Nokopēts
Rihards Lomažs

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar “Latvijas Televīziju” Latvijas-Igaunijas basketbola līgas mača starp “Prometey” un “VEF Rīga” pārtraukumā atzinis, ka ļoti sāpīgi uztvēris savu nespēlēšanu Pasaules kausā.

“Gan jau, ka PK ies secen. Pienāks laiks, un varēs redzēt. Grūti paredzēt, kas notiks pēc vairākiem mēnešiem, bet izskatās, ka nespēlēšu,” saka spēlētājs, kurš pēc savainojuma gūšanas pārvietojas ar kruķu palīdzību. “Nevaru uz to paskatīties no malas, sirds sāp no domas, ka izlaidīšu PK. Tas ir sāpīgi, bet globāli tas, protams, ir liels sasniegums. Ieguldīts vairāku gadu darbs, kas manu nespēlēšanu padara vēl sāpīgāku.

“Klubs ir atvērts un palīdz. Bija pretimnākoši, ka ļāva braukt uz Latviju, jo saprata, ka [atveseļošanās process] nav divu vai trīs mēnešu jautājums. Maijā būs jābrauc pie viņiem atradīties,” atklāj Lomažs.

“Nezinu, cik “Prometey” motivēti nāk uz LIBL spēlēm pēc Eirokausa mačiem. Sastāvs viņiem ir ar spēcīgiem leģionāriem. Viens ir skatītāju skaits arēnā šodien, bet otrs ir tas, ka jaunie spēlētāji uzspēlē pret šādiem basketbolistiem un saprot, kāds ir līmenis ārpus Latvijas. Atsities pret realitāti, saproti, ka viss nav tik rožaini,” par Latvijas basketbolistu ieguvumiem no “Prometey” spēlēšanas vietējā līgā stāsta Latvijas izlases spēlētājs.

“Man Ralfs Pleinics noteikti rakstīs īsziņu, ja teikšu, ka esmu par “VEF Rīga”,” ar smaidu sejā atbildēja Lomažs uz jautājumu, par kuru komandu viņš ir šajā mačā. “Kopumā esmu par labu basīti, bet lai latvieši uzvaru, lai vefs uzvar, tas būtu labi līgai un interesanti skatītājiem.”

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.5
1.53
6.75
4.75
1.44
5.5
4.5
1.55
1.31
5.5
9.25
4.75
3.75
1.72
1.6
3.9
5.75
3.5
4.1
1.9
3.6
3.75
1.95
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām