Londonas “Chelsea” tomēr nedrīkstēs iegādāties spēlētājus līdz 2020. gada sākumam

Romāns Abramovičs, sportazinas.com
Foto: Telegraph

Anglijas klubam Londonas “Chelsea” piespriestā diskvalifikācija tiks saglabāta, lēmusi Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA).

Jau ziņots, ka klubs februārī saņēma aizliegumu veikt spēlētāju iegādes nākamajos divos pāreju logos. “Chelsea” bija pārkāpusi pāreju un spēlētāju reģistrēšanas noteikumus, kas attiecas uz futbolistiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem.

Sākotnēji tika ziņots, ka klubs nevarēs veikt spēlētāju iegādes gaidāmajā vasarā un 2020. gada ziemā,  turklāt bija iespēja, ka sods tiks atcelts. FIFA izskatīja “Chelsea” apelāciju un nolēma sodu saglabāt uz šo pašu termiņu.

Vienīgās izmaiņas diskvalifikācijā ir tādas, ka “Chelsea” drīkst parakstīt līgumus ar spēlētājiem, kas ir jaunāki par 16 gadiem un ir no Lielbritānijas.

Londonas vienība iepriekš saņēma arī 460 000 mārciņu (532 800 eiro) sodu, kamēr Anglijas Futbola asociācija tika sodīta ar 390 000 mārciņām (451 740 eiro).

Aizlieguma ietvaros “Chelsea” ir tiesīga atbrīvot spēlētājus, kā arī tas neietekmē sieviešu un telpu futbola vienību spēlētāju iegādes, bet skar tikai galveno komandu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par