Lonzo Bols pievienojas Lebrona un Deivisa aģenta kompānijai “Klutch Sports”

Lonzo Bols, sportazinas.com
Lonzo Bols | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans” aizsargs noslēdzis līgumu ar sporta aģentūru “Klutch Sports”, kuras pārstāvis Ričs Pols ir tādu zvaigžņu kā Lebrona Džeimsa un Entonija Deivisa aģents.

Pols turpmāk būs arī Lonzo aģents, liecina ESPN žurnālistes Malikas Endrjūsas pieejamā informācija.

“Es vēlos pārvadīt savu karjeru,” saka Bols. “Un aģentūras izvēle, ko es izdarīju pats, ir pirmais solis šajā procesā. Mans tas bija viegls lēmums, jo ir pienācis īstais laiks to izdarīt.”

Lonzo šī bija pirmā sezona “Pelicans” rindās, jo pirms tam viņš divu sezona garumā pārstāvēja Losandželosas “Lakers”. Ņūorleānas komandā Bols 63 spēlēs izcēlās ar vidēji 11,8 punktiem, 6,1 atlēkušo bumbu un 7 piespēlēm. “Pelicans” piedalījās sezonas turpinājumā Orlando “burbulī”, tomēr jau pēc astoņiem mačiem devās mājās, nespējot izcīnit “play-off” ceļazīmi.

Runājot par nākamo sezonu, Bols iezīmē divus mērķus. “Tiklīdz mēs iekļūsim “play-off”, tad vienkārši jākoncentrējas katrai nākamajai spēlei. Kas attiecas uz mani, tad sezonas progresējušākā spēlētāja balva noteikti ir tas, ko es varētu sasniegt,” pārliecināts amerikānis.

Tāpat Bols atzīmē, ka meitas piedzimšana un pārcelšanās uz Ņūorleānu padarījusi viņu par patstāvīgāku cilvēku. “Kad es aizvadīju pirmo sezonu līgā, tētis (Lavārs Bols) kontrolēja visu, kas ar mani notika. Bet tas ir pašsaprotami, jo man bija 18-19 gadi. Tagad man ir 22 gadi un man ir sava ģimene. Ir pienācis laiks, lai tētis mani vairs nepieskata,” uzskata basketbolists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par