Loriss nopelna noraidījumu, PSV izrauj neizšķirtu pret “Spurs”

24/10/2018 21:52

UEFA Čempionu līgas trešās spēļu kārtas kārtējos mačos beļģu “Club Brugge” mājās nospēlēja 1:1 ar “AS Monaco”, kamēr aizraujošā duelī Eindhovenā spēles beigās mazākumā nonākusī Totenhemas “Hotspur” izlaida uzvaru pret vietējo PSV – 2:2.

Mačā Beļģijā favorīte bija mājiniece, Monako klubam iztrūkstot vairākiem līderiem, piemēram, kolumbietim Falkao. Tomēr pirmos vārtus spēja gūt tieši “AS Monaco”, 32. minūtē 1:0 panākot Musam Sillam.

Tiesa gan viesu vadība ilga vien nieka septiņas minūtes, “Club Brugge” futbolistam Veslijam izlīdzinot rezultātu uz tablo – 1:1. Līdz puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās.

Pēc pārtraukuma arvien lielāku pārsvaru ieguva “Club Brugge”, kas izpildīja vairāk sitienu uz vārtu pusi (11:5), tomēr rezultātu tas nedeva. Abas komandas centās izraut tik nepieciešamo uzvaru, taču abām beigās nācās samierināties ar punktu – 1:1.

A grupas kopvērtējumā gan “Club Brugge”, gan “AS Monaco” ir pa vienam punktam, kamēr Madrides “Atletico” un Dortmundes “Borussia” – pa sešiem.

Līdzīgā situācijā nonākušas arī Eindhovenas PSV un Totenhemas “Hotspur”. Eocionālā spēlē pirmā vadībā izvirzījās Nīderlandes vienība, bumbu Igo Lorisa vārtos raidot meksikānim Irvingam Lozano – 1:0.

Līdz nākamajam vārtu guvumam ilgi nebija jāgaida – 39. minūtē ātrais brazīlietis Lukass panāca līdzsvaru – 1:1.

Pēc pārtraukuma “Spurs” pārņēma iniciatīvu, Harijam Keinam 55. minūtē viesus izvirzot vadībā (2:1).

Lai gan spēles gaitu vairāk kontrolēja Londonas klubs, tomēr nākamais pavērsiens nāca par labu PSV – 79. minūtē viesu vārtsargam Lorisam izdarot rupju noteikumu pārkāpumu par ko francūzim nācās saņemt sarkano kartīti.

Mājinieki par šo pārkāpumu spēja “Spurs” komandu sodīt, 87. minūtē Pablo Rosario sitienam veiksmīgi atsitoties pret Lūku de Jongu, kā rezultātā bumbai ielidojot viesu vārtos – 2:2.

Līdz ar to gan PSV, gan “Spurs” šobrīd ir pa vienam punktam, kas nozīmē, ka abām būs ļoti grūti noķert B grupas līderpozīcijās esošās Milānas “Inter” un “Barcelona”, ka ir pa sešiem punktiem.