Losandželosas “Clippers” un Fīniksas “Suns” uzsākušas sarunas par maiņu

21/06/2017 11:59

Kā ziņo ESPN, Losandželosas “Clippers” ir novērtējuši situāciju kopējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju un maiņas darījumu tirgū. Tas darīts saistībā ar tās All-Star centra Deandre Džordana aizmainīšanas iespējām.

Avoti ziņo, ka kluba vadība runājusi ar vairākām NBA vienībām par Džordana iespējamo maiņu. Šo sarunu mērķis ir noskaidrot, ko citas komandas ir gatavas piedāvāt pret atlētisko centru, kurš līgā pavadījis jau deviņas sezonas un pazīstams kā labs aizsardzības spēlētājs, kā arī viens no labākajiem pick-n-roll spēlētājiem līgā.

Vieni no sarunu biedriem bijuši Fīniksas “Suns” pārstāvji, kas apmaiņā pret Džordanu ir gatava piedāvāt šī gada 4. drafta izvēli un veterānu Taisonu Čandleru, kurš arī spēlē centra pozīcijā.

Lai arī “Clippers” izceļas ar atlētisku un fizisku spēli, tā iepriekšējā sezonā bija vecākā komanda līgā. Pie tam, tai nav nevienas jauno spēlētāju izvēles šī gada draftā, tāpēc gaidāms, ka Losandželosas komanda būs īpaši aktīva NBA tirgū, lai iegūtu vismaz otrās drafta kārta izvēles.

Tāpat komandai šovasar priekšā ir sarunas ar Bleiku Grifinu un Krisu Polu, kuru līguma turpināšana ir atkarīga no spēlētājiem – viņiem abiem pieder spēlētāja opcija.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….