Losandželosas “Clippers” gatavi iegūt Tompsonu

Klejs Tompsons un Denijs Grīns, sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Goldensteitas “Warriors” aizsargs karjeru varētu turpināt Losandželosas “Clippers” vienībā, vēsta ESPN apskatnieks Adrians Vožnarovskis.

Kā zināms, finālsērijas pret Toronto “Raptors” laikā Tompsons iedzīvojās smagā savainojumā: tika pārrautas ceļgala krusteniskās saites. Tas nozīmē, ka snaiperis bez basketbola ir vismaz līdz nākamā gada sākumam, bet, iespējams, pat nāksies izlaist visu gaidāmo sezonu.

Tompsons 1.jūlijā kļūs par brīvo aģentu, bet pastiprinātu interesi par basketbolistu izrāda arī Losandželosas “Clippers” komanda, kura būtu gatava Tompsonam piedāvāt maksimālo līgumu, neskatoties uz smago savainojumu.

Iepriekš tika ziņots, ka “Warriors” sastāvā vēlas paturēt abus savainotos basketbolistus – Kevinu Durantu un Tompsonu, piedāvājot milzīgus kontraktus, tomēr pastāv iespēja, ka vienības vadība var izšķirties par soli to nedarīt, lai izvairītos no milzīgajiem NBA nodokļiem par algu griestu pārkāpšanu.

Ja “Warriors” vilcināsies ar maksimālā līguma piedāvāšanu Tompsonam, tad “Clippers” kļūs par galvenajiem kandidātiem uz 29 gadus veco basketbolistu.

Tāpat Vožnarovskis pavēstīja, ka Hjūstonas “Rockets” vēlas pierunāt Filadelfijas “76ers” aizsargu Džimiju Batleru, lai viņš paraksta līgumu ar savu tagadējo komandu un piekrīt maiņas darījumam ar Hjūstonu.

Batlers 1.jūlijā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, bet “Rockets” nebūs spējīgi basketbolistam piedāvāt konkurētspējīgu līgumu, jo komandai nav pietiekami vietas zem algu griestiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par