LOV lūdz savus sportistus un trenerus aktualizēt informāciju par savu atrašanās vietu

15/03/2020 22:32

Latvijas Olimpiskā vienība lūdz savus sportistus un trenerus aktualizēt un papildināt informāciju par savu atrašanās vietu, informē LOV.

LOV aicina tiem, kuri atrodas ārpus Latvijas apliecināt savu ierašanos Latvijā, norādot datumu, laiku, ierašanās veidu un valsti, tai skaitā tranzīta valstis, no kuras ieceļots.

Savukārt tiem, kuri šobrīd atrodas Latvijā, LOV aicina apliecināt faktu, ka viņi šobrīd atrodas Latvijā. Tikmēr tiem, kuri bijuši izceļojuši, norādīt datumu, kad ieceļojuši atpakaļ un valsti no kuras ieceļoja.

Tāpat LOV aicina atsaukties tos, kuri plāno un pieņem lēmumu neatgriezties Latvijā, norādot valsti, kurā atradīsies un plānoto laiku.

LOV vienlaicīgi informē, ka tā nevarēs uzņemties pilnu atbildību par tālāko uzturēšanos un drošību ārpus Latvijas robežām.

Ārkārtējas situācijas periodā Latvijas Olimpiskās vienība nesniedz maksas pakalpojumus un slēdz Fiziska darba spēju noteikšanas laboratoriju.

Tāpat LOV pārtrauc darbu klātienē un darbinieki iespēju robežās savus darba pienākums veic attālināti, taču nepieciešamības gadījumā, iepriekš sazinoties ar savu sporta ārstu, atlētiem tiks sniegta palīdzība.

Tikmēr Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) sekretariāts no 16.marta uz nenoteiktu laiku strādās attālinātā režīmā, taču ierastajā darba laikā.

LSFP ofisa telpas “Elektrum” Olimpiskajā centrā, Rīgā, Grostonas ielā 6b, ir slēgtas. Saziņa ar LSFP norisināsies elektroniski – organizācija lūdz izmantot attiecīgā darbinieka e-pastu vai kontakttālruni.

LOV

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…