Ludzas vīriešu un Stopiņu sieviešu komandas sasniedz Latvijas kausa pusfinālus

11/06/2021 23:30

Ludzas “Latgols” vīriešu un Stopiņu NHK sieviešu handbola komandas piektdien iekļuva “Sporta Punkts” Latvijas kausa izcīņas pusfinālos. Ludzānieši ceturtdaļfinālā ar rezultātu 38:23 (20:14) pārspēja MSĢ/LAT-2004 vienību.

“Latgols” rindās rezultatīvākais ar astoņiem gūtiem vārtiem bija Normunds Seņkāns, bet sešreiz izcēlās Roberts Rancāns. Pretiniekiem pa sešiem vārtiem guva Rauls Serafimovičs un Rūdolfs Elferts. Iepriekš šonedēļ pusfinālus sasniedza arī Rīgas “Celtnieks”, Dobeles “Tenax un ASK/LSPA handbolisti.

Tikmēr Stopiņu handbolistes ar rezultātu 29:26 (11:10) apspēlēja “Latgols” sieviešu komandu. Uzvarētājām desmit un septiņus vārtus guva Kristīne Dzenīte un Darja Savčenko, bet pretiniecēm tikpat vārtus guva attiecīgi Madara Cibuļska un Linda Krole.

Pirms tam pusfinālus sasniedza Salaspils SS un Jēkabpils SS handbolistes. Izlozē noskaidrojās, ka “wild card” dalībai pusfinālā iegūst LSPA komanda. Latvijas kausa sacensības norisinās no 9. līdz 13.jūnijam. Vīriešu konkurencē spēkiem mērojas astoņas komandas, bet sieviešu konkurencē – sešas komandas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….