Luiss bezspēcīgs pret Salāhu – “Liverpool” sakauj “Arsenal”

24/08/2019 21:23

Šodien Anglijas premjerlīgas trešās kārtas spēlē “Liverpool” savā laukumā ar 3:1 (1:0) pārliecinoši uzveica Londonas “Arsenal” komandu, kuras rindās dažas rupjas kļūdas pieļāva centra aizsargs Davids Luiss.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Mohameds Salāhs, bet vēl vienu precīzu sitienu pievienoja Žoels Matips. Savukārt vienīgo precīzo sitienu “Arsenal” rindās izpildīja Lukass Toreira.

Matips rezultātu atklāja pirmā puslaika izskaņā spēles 41. minūtē, kad bumbu vārtos raidīja ar galvu. Līdz ar to centra aizsargs ļāva liverpūliešiem uz pozitīvas nots noslēgt pirmās 45 minūtes. Pirms tam izgājiens viens pret vienu bija “Arsenal” talantam Nikolasam Pepē, kurš gan savu iespēju neizmantoja.

Otrajā puslaikā 49. minūtē Salāhs realizēja 11. metru sitienu, kuru savai komandai “nopelnīja” Luiss. Brazīliešu aizsargs nevajadzīgi rāva aiz krekla Salāhu, par ko saņēma dzelteno kartīti un “pendeli” uz savas komandas vārtiem

Savukārt pēc tam Salāhs parādīja savas ātruma dotības un viegli apskrēja Luisu. Ēģiptietim pavērās lielāka brīvība pretinieku laukuma pusē un viņš bumbu raidīja precīzi tālajā apakšējā stūrī. Rezultāts kļuva 3:0, bet spēles turpinājumā 85. minūtē rezultāta starpību samazināja Toreira, kurš bumbu vārtos raidīja, atrodoties soda laukumā.

Rezultāts pēc finālsvilpes vēstīja 3:1, un līdz ar to “Liverpool” izcīnīja trešo uzvaru tikpat šīs sezonas premjerlīgas spēlēs, bet “Arsenal” cieta pirmo zaudējumu. Londonas klubs gan šobrīd tik un tā vēl saglabājis otro vietu turnīra tabulā.