Luiss par “Chelsea” pamešanu: Mums ar Lampardu bija godīga saruna..

Davids Luiss, Frenks Lampards, sportazinas.com
Davids Luiss un Frenks Lampards | Foto: The Sun

Brazīliešu futbola aizsargs atklājis, kādēļ viņš šovasar izlēma pamest Anglijas premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea” un priekšroku dot citai šīs pilsētas vienībai “Arsenal”.

Sākotnēji šāds lēmums šķita dīvains, jo “Chelsea” šosezon spēlē UEFA Čempionu līgā, kamēr “Arsenal” cīnās otrā spēcīgākajā Eiropas klubu turnīrā – Eiropas līgā.

“Mums ar Frenku Lampardu [“Chelsea” galvenais treneris] bija godīga saruna,” medijam “Telegraph” sacīja Luiss. “Runājām kā vīrs pret vīru un sapratām, viņa futbola filozofija ir citādāka nekā manējā. Bijām godīgi viens pret otru un sapratām, ka ir laiks doties uz priekšu. Mēs kā futbolisti spēlējām kopā, un kopā arī uzvarējām, tādēļ šo lēmumu pieņēmām kā pieauguši cilvēki.”

Lampards par “Chelsea” galveno treneri kļuva šovasar, parakstot trīs gadu līgumu. Tieši pēc viņa ierašanās ilggadējais “Chelsea” aizsargs Luiss izšķīrās pamest vienību.

32 gadus vecais Luiss Londonas klubā spēlēja laikā no 2010. līdz 2014. gadam, bet tajā atgriezās 2016. gadā, jo iepriekš trīs sezonas aizvadīja Francijas grandā Parīzes “Saint-Germain”.

“Londonas “Arsenal” vienmēr ir bijis liels klubs un tāds būs,” noteica Luiss. “Protams, pēdējo gadu laikā cilvēki gaidījuši vairāk titulus, bet es ierados šajā komandā, jo redzēju tajā potenciālu cīnīties par uzvarām turnīros. Tā bija galvenā ambīcija, kādēļ pieņēmu šādu lēmumu.”

Lampards ir “Chelsea” leģenda kā futbolists. Viņš klubā spēlēja laikā no 2001. līdz 2014. gadam, tādēļ pāris gadus uzspēlēja kopā arī ar Luisu, kurš “Arsenal” rindās nospēlējis astoņus mačus un guvis vienus vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par