Lukaku ārpus sastāva, “Chelsea” un “Liverpool” uzvarētāju nenoskaidro

02/01/2022 21:34
Londonas Chelsea

Šovakar Anglijas premjerlīgas centrālajā mačā Londonas “Chelsea” un “Liverpool” uzvarētāju nenoskaidroja, nospēlējot neizšķirti – 2:2.

Principiālajā spēlē emocijas sita augstu vilni jau no paša sākuma, jo pirmajā minūtē “Liverpool” pussargs Sadio Manē saņēma brīdinājumu. Astoņas minūtes vēlāk viņš bija veiksmīgāks savās darbībās, atklājot mača rezultātu. Savukārt 26. minūtē viesu pārsvaru dubultoja Mohameds Salāhs, mājiniekiem nonākot iedzinējos ar 0:2.

“Chelsea” gan izdevās panākt izlīdzinājumu vēl līdz pārtraukumam – 42. minūtē precīzs bija Mateo Kovačičs, savukārt pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē izcēlās Kristians Pulišičs. Mača otrajā pusē vārti netika gūti, spēlei noslēdzoties ar 2:2. Šāds rezultāts ir izdevīgāks “Liverpool” vienībai, kura no “Chelsea” atpaliek par vienu punktu, taču aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

Londonas kluba pieteikumā nebija uzbrucēja Romelu Lukaku, kurš nesenā intervijā “Sky Sports” pasūdzējās par to, ka šajā komandā viņš nejūtas laimīgs, kā arī pauda vēlmi atgriezties Milanas “Inter” vienībā, kurā viņš jūtās daudz labāks. “Chelsea” treneris Tomass Tuhels nebija priecīgs par šādu interviju un norādīja, ka beļģu futbolistam vajadzētu vairāk un cītīgāk trenēties.

Citos šīs dienas mačos “Brentford” ar 2:1 pārspēja “Aston Villa”, “Everton” ar 2:3 zaudēja “Brighton”, savukārt “Leeds” ar 3:1 apspēlēja “Burnley”.

Spānija

Madrides “Atletico” ar 2:0 pārspēja “Rayo Vallecano”. Jau septītajā minūtē brīdinājumu saņēma mājinieku galvenais treneris Djego Simeone, savukārt puslaika vidū dzelteno kartīti ieraudzīja Luiss Svaress. Kā nākamais savu vārdu spēles protokolā ierakstīja Anhels Korea, kurš 28. minūtē atklāja rezultātu. Otrajā puslaikā 26 gadus vecais pussargs dubultoja sevis pārstāvētās komandas pārsvaru, ļaujot tai tikt pie uzvaras.

“Barcelona” izbraukumā tika pie uzvaras pār “Mallorca” ar 1:0, vienīgos vārtus pirmā puslaika beigās gūstot Lūkam de Jongam. Savukārt turnīra līdere Madrides “Real” ar 0:1 atzina “Getafe” pārākumu, galvaspilsētas klubu sarūgtinot Enesam Unalam.

Vēl “Betis” ar 0:2 zaudēja “Celta Vigo”, “Alaves” un “Real Sociedad” nospēlēja neizšķirti 1:1, bet “Elche” un “Granada” spēlē vārti netika gūti.