Lukaku par rasismu: Ir 2019. gads – mums ir jācīnās pret šāda veida diskrimināciju

Romelu Lukaku, sportazinas.com
Romelu Lukaku | Foto: Miguel MEDINA / AFP

Itālijas futbola kluba Milānas “Inter” beļģu uzbrucējs savā sociālajā tīklā “Instagram” paudis savu viedokli par rasismu.

Lukaku izteica savu nostāju: “Daudzi spēlētāji pēdējā mēneša laikā ir cietuši no rasistiskiem apvainojumiem… Arī es to piedzīvoju vakardien (svētdien). Futbols ir spēle, kuru ir jāizbauda visiem un mums nevajadzētu pieņemt šāda veida diskrimināciju.”

“Es ceru, ka futbola federācijas no visas pasaules cīnīsies pret šo diskrimināciju. Visiem sociālajiem medijiem ir jāstrādā vienoti tāpat kā visiem futbola klubiem, jo katru dienu ir redzami rasistiski komentāri,” turpināja beļģis.

Futbolists pauda cīņassparu: “Ar šo problēmu mēs cīnāmies jau vairākus gadus, taču nekāda rezultāta nav. Dāmas un kungi, ir 2019. gads. Mums ir jādodas uz priekšu nevis atpakaļ.”

Tāpat savu nostāju par rasismu iepriekš izteica arī “United” līderis Pols Pogbā: “Mani senči un vecāki cieta, lai mana paaudze šodien būtu brīva, strādātu un varētu spēlētu futbolu. Rasistiski apvainojumi ir vēstures ignorēšana un var tikai padarīt mani stiprāku un motivēt cīnīties par nākamo paaudzi”

Jau ziņojām, ka Lukaku augustā sākumā pievienojās Milānas “Inter” komandai. Iepriekš beļģis pārstāvēja Anglijas futbola premjerlīgas vienību Mančestras “United”, kuras rindās uzbrucējs 96 spēlēs atzīmējies ar 42 vārtu guvumiem, bet aizvadītajā sezonā viņa kontā 11 vārti 45 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par