“Lūši” atspēlējas un sakauj “TalTech” volejbolistus

Svētdien Jēkabpils “Lūši” “Credit24” volejbola meistarlīgā Tallinā uzvarēja vietējo “TalTech”, atspēlējoties no seta deficīta – 3-1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:22).
Pēdējo punktu uzbrukumā gūva Armands Āboliņš. Kolektīvi un daudzveidīgi spēlējušajā Latvijas komandā pa 14 punktiem guva Jānis Medenis, Ēriks Voroņko un Vladislavs Blumbergs, kurš četrus punktus sakrāja blokā, bet 13 punkti Āboliņam. Astoņus punktus sakrāja trešajā zonā spēlējošais Gustavs Freimanis, četrus no tiem gūstot blokā. Mājinieku uzbrukuma līderis Valentīns Kordass guva 20 punktus, bet Jergens Vanamīsa no 15 punktiem piecus guva blokā.
Sestdien “Lūši” Tartu ar rezultātu 0-3 (13:25, 21:25, 16:25) atzina “Bigbank” vienības pārākumu. Jēkabpils kluba rindās pa 10 punktiem guva Āboliņš un Voroņko, Āboliņam trīs punktus gūstot ar bloku, bet mājiniekiem ar 13 punktiem rezultatīvākais bija Merts Tammearu.
“Tartu nesanāca nekas. Es puišus nepazinu. Arī igauņi ļoti labi nospēlēja,” ar izbraukuma pirmo spēli komentāru sāka jēkabpiliešu galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Šodien komandai teicu, ka vienreiz sezonā ir jāiziet no komforta zonas. Sapratām, kā ir dabūt pa muguru. Vērtīgākais ir tas, ka šodien spējām uzvarēt.”
“Pirmajai reizi ir labi. Var redzēt, ka viņam trūkst tādu spēļu pieredzes. Vēl apmulst kādās situācijās un nav vēl īstas sapratnes ar cēlāju, taču arī šodien bija ok. Tā viņam ir iespēja, kas jāizmanto,” turpināja Obrumanis.
Līgas vadībā ar 34 punktiem ir čempioni “Bigbank”. Ar 30 punktiem otrajā vietā iekārtojušies Caica pārstāvētie “Saaremaa”  volejbolisti, kam ar punkta atstarpi seko “Lūši”. 22 punkti ir Tallinas “Selver”, 18 – “Parnu”. RTU/“Robežsardze” un “Biolars”/“Jelgava” ir pa 13 punktiem, par punktu apsteidzot “TalTech”, kam ir spēle rezervē. “Limbaži”/MSĢ 12 mačos tikusi pie trim punktiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par