“Lūši” izbraukumā trīs setos pārliecinoši piekāpjas “TalTech” volejbolistiem

12/12/2020 23:48
Nokopēts
Jēkabpils Lūši, www.sportazinas.com

Latvijas volejbola komanda Jēkabpils “Lūši” sestdien Tallinā aizvadīja pirmo no divām izbraukuma spēlēm, pārliecinoši piekāpjoties vietējai “TalTech” vienībai.

“Lūši” viesos ar 0-3 (23:25, 21:25, 23:25) piekāpās Tallinas “TalTech”, kas turnīra tabulā atrodas zemākā vietā.

Kristaps Šmits ar 15 punktiem bija rezultatīvākais “Lūšu” spēlētājs, divus punktus gūstot ar precīzu spēli blokā. Vēl 11 punktus guva Kristers Dardzāns, bet ar astoņiem punktiem izcēlās Armands Āboliņš.

Tallinas komandā Valentīns Kordas ar 24 punktiem bija nepārprotams līderis, kamēr vēl 11 punktus pievienoja Tamūrs Vīdaleps un Stens Periluss.

Svētdien jēkabpilieši turpat Tallinā tiksies ar citu šīs pilsētas vienību “Selver”.

Līgas vadībā ar 26 punktiem desmit cīņās ir “Saaremaa”. Ar 20 punktiem seko Tartu “Bigbank”, 18 punkti desmit cīņās ir Jēkabpils “Lūšiem”, bet vēl par punktu mazāk ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, aiz kuras ir Latviešu pārstāvētā “Parnu” ar deviņās spēlēs sakrātajiem 14 punktiem. “Biolars”/”Jelgava” desmit mačos tikusi pie pieciem punktiem un ieņem astoto vietu, bet “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” divus punktus guvusi sešās spēlēs, ierindojoties pirmspēdējā devītajā vietā.

Vīriešu konkurencē šogad “Credit24” Meistarlīgā piedalās desmit komandas – piecas no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, “Saaremaa”, Tallinas “Selver” un “TalTech”), četras no Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava”), un dalībnieku vidū atkal ir Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.

Šī gada marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām