“Lūši” izcīna trešo vietu Baltijas līgā

17/04/2021 16:48
Jēkabpils

Latvijas čempiones Jēkabpils “Lūšu” volejbolisti sestdien Sāmsalā izcīnīja “Credit24” meistarslīgas bronzas medaļas. Cīņā par trešo vietu “Lūši” ar rezultātu 3-0 (25:21, 25:22, 25:23) pārspēja Tartu “Bigbank” volejbolistus. Jēkabpiliešiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Kristaps Šmits, bet 13 punktus, piecus no tiem blokā, guva Kristers Dardzāns.

Pretiniekiem 15 punktus guva Alekss Sāremā. Vēlāk finālā aizraujošā piecu setu cīņā Tallinas “Selver” ar rezultātu 3-2 (21:25, 25:23, 14:25, 25:19, 15:13) pārspēja “Saaremaa” volejbolistus. Uzvarētājiem 18 punktus guva Renē Tepans, bet pretiniekiem 23 punkti bija Hindrekam Pulkam.

Piektdien pusfinālos “Lūši” ar 1-3 piekāpās turnīra saimniecei “Saaremaa” komandai, bet Tartu “Bigbank”, 0-3 zaudēja Tallinas “Selver”. Vietu pusfinālā jēkabpilieši nodrošināja pēc divām uzvarām ceturtdaļfinālā pār “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” komandu.

Šosezon “Credit24” Meistarlīgas sacensības uzsāka desmit komandas – piecas no Igaunijas, četras no Latvijas un viena no Lietuvas. Divas Latvijas komandas – “Biolars”/”Jelgava” un “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” – šosezon Meistarlīgā Covid-19 ierobežojumu dēļ dalību līgā beidza sezonas vidū.

Pērn marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.