“Lūši” nosargā titulu un izcīna uzvaru LČ volejbolā

Jēkabpils Lūši, sportazinas.com
Jēkabpils Lūši Foto: LVF

Svētdien “Credit24” Meistarlīgas Latvijas čempionāta fināla ceturtajā spēlē Jēkabpils “Lūši” savā laukumā ar 3:2 (21:25, 16:25, 26:24, 25:10, 15:10) sakāva RTU/”Robežsardzi” un nosargāja čempiontitulu.

Mājinieki pirmajos divos setos piekāpās rīdziniekiem, taču trešajā setā nodemonstrēja raksturu un prata izcīnīt uzvaru ar 26:24. Ceturtajā setā jēkabpilieši neatstāja nekādus variantus – 25:10.

Spēles liktenis tika izšķirts volejbola “saldajā ēdienā” – piektajā setā. To veiksmīgi iesāka rīdzinieki, bet “Lūši” atbildēja ar pieciem punktiem pēc kārtas un pārņema iniciatīvu. To izdevās nosargāt līdz seta beigām – 15:10.

“Lūšiem” pa 17 punktiem guva Vladislavs Blumbergs un Ēriks Voroņko, bet 13 punkti bija Rihardam Puķītim. Rīdziniekiem 17 punktus guva Aleksandrs Avdejevs, 16 punkti tika Gatim Garklāvam, bet 13 punktus savāca Armands Āboliņš.

RTU/”Robežsardze” pusfināla sērijā smagā cīņā ar 3-2 uzveica “Limbaži”/MSĢ, bet “Lūši” ar 3-0 pārliecinoši apspēlēja Daugavpils Universitātes volejbolistus.

Pagājušogad Latvijas čempionātā pirmo reizi triumfēja Jēkabpils “Lūši”, kuri finālsērijā ar  3-0 neatstāja variantus RTU/”Robežsardzi”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par