LVF apstiprina prezidenta amata kandidātu

Jānis Buks, sportazinas.com
Foto: Ieva Čīka/LETA

Aizvadītajā nedēļā notikušajā Latvijas Volejbola federācijas valdes (LVF) sēdē Jelgavā tika apstiprināts LVF prezidenta kandidāts Jānis Buks, noteikts LVF kopsapulces sarīkošanas laiks un vieta, lemts par LVF Pludmales komisijas vadītāja nomaiņu, kā arī izskatīti citi jautājumi.

Sēdē tika pieņemts septiņi LVF biedru pieteikums, kurā Biedrības “Latvijas Volejbola federācija” prezidenta amatam tika izvirzīts Jānis Buks.

Tas bija vienīgais prezidenta amata kandidāta pieteikums. Lai J. Buks varētu kandidēt uz prezidenta amatu, tika lemts par papildu informācijas pieprasīšanu no viņa, tai skaitā viņa piekrišanu kandidēt uz LVF prezidenta amatu.

LVF prezidenta vēlēšanas notiks LVF kopsapulcē, kuru valde lēma sasaukt šā gada 18. janvārī, pulksten 14:00, Rīgā, Vaiņodes ielā 1, akciju sabiedrības “Latvijas Valsts meži” centrālajā ēkā.

Tāpat tika pieņemts Mārtiņa Pļaviņa iesniegums par atkāpšanos no LVF Pludmales komisijas vadītāja amata, un tika apstiprināts jaunais Pludmales komisijas vadītājs Arnis Tunte. Sēdē tika skatīti arī citi jautājumi, tai skaitā apstiprināts LVF valdes sēdes protokols Nr.1-16/11-2018.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par