LVF Eiropas U18 vicečempioniem naudas balvu izmaksās no saviem līdzekļiem

14/04/2021 14:09
Kristians Fokerots

Latvijas Volejbola federācija (LVF) no saviem līdzekļiem izmaksājusi naudas balvu 2020.gada Eiropas U18 vicečempionem pludmales volejbolā Kristianam Fokerotam/Kārlim Abelītim un viņu trenerim Laurim Iecelniekam, informē LVF.

Šāds lēmums tika pieņemts, jo aizvadītajā gadā pārpratuma dēļ LVF nesagatavoja atbilstošu pieteikumu naudas balvai par izciliem sasniegumiem sportā Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) paredzētajā kārtībā. Pagājušajā nedēļā notikušajā valdes sēdē tika nolemts pludmales volejbola pārim Fokerots/ Ābelītis un viņu trenerim Iecelniekam piešķirt naudas balvu 11 000 eiro apmērā no LVF līdzekļiem.

“Apzinoties pieļauto kļūdu un vienlaikus atzinīgi novērtējot sportistu un viņu trenera panākumus, kā arī pamatojoties uz MK noteikumiem, LVF valde vienbalsīgi lēma piešķirt naudas balvu no saviem līdzekļiem,” lēmumu komentēja LVF prezidents Jānis Buks.

Tāpat pagājušajā nedēļā notikušajā valdes tika apspriestas tādas stratēģiskās iniciatīvas kā spēlētāju licencēšana un pludmales volejbola programmas akreditēšana reģionos. Ar mērķi palielināt licencēto volejbolistu skaitu Latvijā, valdes locekļi lēma vērsties pie LVF Komisijām, uzklausot komisiju locekļu priekšlikumus licencēšanas sistēmas izstrādē.

Savukārt attiecībā uz pludmales volejbola programmu akreditēšanu, LVF nāks klajā ar ieceri palīdzēt un atbalstīt sporta skolas, pašvaldības un klubus, kuri izrādīs vēlmi akreditēt pludmales volejbola programmu. Vienlaikus valdes locekļi vairākkārt uzsvēra, cik svarīga loma ir sporta skolu, pašvaldību un sporta klubu pašiniciatīvai akreditēt pludmales volejbola programmas.

Valdes sēdē vienbalsīgi tika apstiprināts arī LVF Senioru komisijas sastāvs. Tās vadītājs būs Jānis Kovals un tās sastāvā darbosies: Jānis Krastiņš, Janeks Ekurs, Arkādijs Strods, Pēteris Circāns, Inga Frīdenberga un Jevgenija Dedele. Sēdē tika aktualizēts arī jautājums par “100+ draugi Latvijas volejbolam” programmas aktivizēšanu, kas 2020.gadā Covid-19 situācijas dēļ noritēja gausāk nekā būtu vēlams.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Argentīnas futbola izlase
09/12/2022 23:57

Nīderlande fantastiski atgūstas, taču Argentīna trillera cienīgā mačā izcīna uzvaru pēcspēles sitienos

Argentīnas futbola izlase Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlē pēcspēles sitienu sērijā pieveica Nīderlandi un iekļuva pusfinālā. Mača rezultāts pēc pamatlaika un papildus 30 minūtēm bija 2:2, taču pendelēs pārāka bija Argentīna…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām