LVF ģenerālsekretāra amatā iecelts Arnis Tunte

16/09/2021 21:05

15. septembra Padomes sēdes laikā, vienbalsīgi tika pieņemts lēmums par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ģenerālsekretāru iecelt Arni Tunti. Ar 1. oktobri Tunte oficiāli ieņems jauno amatu, tādējādi aizstājot Kasparu Timermani, kurš kopš 1. jūnija pilda ģenerālsekretāra pienākumus un, pēc esošo pienākumu nodošanas, turpinās darboties kā valdes loceklis.

Ikdienā Tunte ir cieši saistīts ar volejbolu gan kā ilggadējs spēlētājs, gan arī klasiskā volejbola RTU/Robežsardzes komandas menedžeris un “O-Sands” pludmales volejbola centra vadītājs, tādējādi ļoti labi pārzinot visas volejbola dzīves puses. LVF preses dienesta sarunā ar Tunti, viņš piebilst: “Tā ir iespēja gan uzsākt ko jaunu, gan arī turpināt jau aizsāktās lietas, kā arī man pašam iespēja izdarīt ko vairāk tieši volejbolā. Manuprāt, ir laiks ienest jaunas vēsmas Latvijas volejbola dzīvē un pašam sev uzstādīt jaunus mērķus un uzdevumus.”

Savukārt LVF prezidents Jānis Buks par pieņemto vienbalsīgo lēmumu izsakās, ka viņaprāt Arnis ir ļoti piemērots šim amatam. Vaicāts kāpēc, viņš uzsver: ”Arnis jau no bērnības ir dziļi iekšā sportā un sevi īpaši ir atdevis volejbolam. Un ne ar skaistiem vārdiem, bet ar reāliem darbiem, kas zina un izprot volejbola būtību. Viņš ir lielisks organizators ar izcilām menedžera kvalitātēm. Arnis ir neatkarīgs un reizēm spurains, taču prot ieklausīties cilvēkos un tos sadzirdēt. Viņš ir labs komandas spēlētājs ar milzu darba spējām, kam rūp volejbola sistēmas attīstība ilgtermiņā, un šajos jautājumos mums ir ļoti līdzīgs redzējums. Ar Arņa pievienošanos volejbola saime ir ieguvusi lielisku vadītāju!”

Tunte ir iecelts arī kā valdes loceklis un šīs dienas valdes sēdē jau iepazinās ar daļu no gaidāmajiem pienākumiem. Kopumā sēdē tika lemts par jaunatnes klasiskā volejbola čempionāta jaunās sezonas nolikumu un tā apstiprināšanu, Latvijas volejbola čempionātu pieaugušajiem, kā arī pārrunāja tālākos LVF plānus un iespējas pieteikties projektu konkursos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs
28/10/2021 21:54

Lomažs par īsziņām no Pārkera, “čakarēšanu” Francijā un Turcijas naudu

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar Valdi Valteru pastāstīja par savu Eirolīgas pieredzi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, komunikāciju ar komandas prezidentu, NBA leģendu Toniju Pārkeru, kā arī par finansiāliem apsvērumiem,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…