LVF prezidenta amatam izvirzīts tikai pašreizējais organizācijas vadītājs Buks

30/12/2020 18:27
Jānis Buks, www.sportazinas.com

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kopsapulcē kopā ar citu jautājumu skatīšanu tiks vēlēts arī LVF prezidents un valde. Līdz kandidātu iesniegšanas termiņa beigām prezidenta amatam izvirzīts viens kandidāts – pašreizējais LVF prezidents Jānis Buks.

Prezidenta amata kandidātu pieteikšanas termiņa beigas bija 29. decembris, un līdz vakardienai septiņi LVF biedri izvirzīja šim amatam līdzšinējo prezidentu. Saskaņā ar LVF statūtiem ir nepieciešami pieci LVF biedri, lai izvirzītu savu prezidenta kandidātu.

LVF kopsapulce notiks 2021. gada 29. janvārī. Iepriekšējā reizē LVF prezidents un valde tika vēlēti ārkārtas kopsapulcē 2019. gada 18. janvārī, kad par atkāpšanos no LVF prezidenta amata bija paziņojis Atis Sausnītis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Helsinku Jokerit
25/09/2022 19:30

Bez arēnas, spēlētājiem un reputācijas – kas noticis ar “Jokerit” pēc izstāšanas no KHL?

Neilgi pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai februāra izskaņā, savu dalību no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) atsauca divi ārzemju klubi – Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Un, ja mākslīgi izveidota Latvijas vienība…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām