LVS ģenerālsekretārs Miļkevičs: Šobrīd naudas federācijas eksistēšanai praktiski nav

15/03/2022 13:18
Dmitrijs Miļkevičs

Nepietiekamā finansējuma dēļ ir apdraudēta Latvijas sportistu dalība lielajās starptautiskajās sacensībās, raidījumam “Sporta studija” pirmdien atzina Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs.

“Šis ir kritisks brīdis,” televīzijas raidījumā pauž Miļkevičs. “Kritisks, jo starptautiskais finansējums ir apaļa nulle, un šobrīd naudas federācijas eksistēšanai praktiski nav.” No sporta federāciju padomes un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) savienība saņem 120 000 eiro, bet minimālajai vajadzību nosegšanai nepieciešami 340 000 eiro. Vieglatlētikas savienības funkcijas ir Latvijas čempionātu organizēšana, izlašu sportistu dalība starptautiskajās sacensībās un biroja darbība. Tā kā izveidojies liels deficīts, ir apdraudēta Latvijas sportistu dalība lielajās sacensībās.

”Līdz šā gada beigām mums plānojas deficīts ap 115 tūkstošiem eiro. Un tas nozīmē, ka Latvijas sportisti, visi, kas būs izpildījuši normatīvus uz starptautiskajām sacensībām, tie, kuri nevarēs paši samaksāt par to, paliks mājās,” norādīja Miļkevičs. Vadošajiem sportistiem, kas ir izpildījuši normatīvus uz pasaules čempionātiem, gan viss ir nodrošināts – gan braukšana, gan biļete, gan palikšana uz vietas. Nav nodrošinājuma treneriem un atbalsta personālam. “Sportisti varēs aizbraukt uz pasaules čempionātu, bet viņu treneri – liela jautājuma zīme,” norādīja Miļkevičs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka
17/08/2022 13:31

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši tiek pie otrās uzvaras EČ

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka trešdien Eiropas čempionātā izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, pārliecinoši pieveicot somietes Taru Lahti/Annīnu Parkinenu. Ar trešo numuru čempionātā izsētās latvietes bija pārākas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām