M.Samoilovs/Solovejs nepiedalīsies Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Katarā

Mihails Samoilovs, sportazinas.com
Mihails Samoilovs | Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti / koronavīrusa izraisīto piesardzības pasākumu dēļ nav ielaisti Katarā, tādējādi viņiem ies secen Dohā gaidāmais Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrs.

Jau ziņots, ka šī paša iemesla dēļ uz Kataru nedevās Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs.

Kā sociālajā vietnē “Instagram” stāsta Samoilovs, viņš ar Soloveju no Muskatas ieradušies Katarā, kur lidostas darbinieki konstatējuši, ka abi Latvijas pludmales volejbolisti pēdējo 14 dienu laikā bijuši Ēģiptē. Turpinājumā Samoilovs ar Soloveju caur Lībiju atgriezīsies savā treniņnometnē Ēģiptē.

Pļaviņš/Točs un M.Samoilovs/Solovejs sagatavošanos sezonai aizvada sev labi zināmajā Ēģiptē. Ciemos pie latviešu dueta un pieredzējušā speciālista Genādija Samoilova bija ieradušies arī citi vadošie pasaules pāri, tāpēc iespējams, ka turnīrā nebūs redzami vairāki spēcīgi dueti.

Tikmēr Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs sava jaunā trenera Marko Solustri vadībā sezonai gatavojās Brazīlijā, tādējādi viņiem iebraukšana Katarā netiek liegta.

Pēc dažām nedēļām pirmais turnīrs sezonā paredzēts arī Eiropas čempionēm Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai. Viņas plānojušas startēt Meksikā – Pasaules tūres četru zvaigžņu sacensībās Kankunā.

Duets Točs/Pļaviņš un Graudiņa/Kravčenoka dalību Tokijas spēlēs jau ir nodrošinājis ar uzvaru kvalifikācijas turnīrā rudenī, bet Samoilovam un Šmēdiņam cīņa par olimpisko ceļazīmi vēl ir priekšā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par