Madrides “Atletico” lieliskā veidā izglābjas no zaudējuma pret “Celta” (+VIDEO)

13/02/2017 13:30

Madride, 13.febr., LETA–AFP. Madrides “Atletico” futbolisti svētdien Spānijas čempionāta mačā savā laukumā ar 3:2 (1:1) pārspēja Vigo “Celta” komandu, no zaudējuma izglābjoties pamatlaika noslēdzošajās minūtēs.

Šī mača rezultātu jau piektajā minūtē atklāja “Celta” futbolists Gustavo Kavrals, bet sešas minūtes vēlāk “Atletico” uzbrucējs Fernado Torress ar akrobātisku bumbas apstrādi un sitienu panāca izlīdzinājumu.

Tam pašam Torresam 30.minūtē neizdevās realizēt 11 metru soda sitienu, taču 78.minūtē Zviedrijas futbolists Jons Guideti izvirzīja vadībā “Celta” vienību, tuvinot viesus pretī negaidītam panākumam. Tomēr “Atletico” parādīja raksturu, jo 86.minūtē neizšķirtu panāca Janniks Karasko, bet divas minūtes vēlāk dramatisku uzvaru Madrides klubam nodrošināja franču uzbrucējs Antuāns Grīzmans.

“Mums šīs spēles gaitu izdevās lauzt, jo katrā epizodē cīnāmies līdz galam, ko šodien varēja redzēt,” pēc uzvaras sacīja Grīzmans.

Tikmēr cits mačs nervozs bija kopvērtējuma trešās vietas īpašniecei “Sevilla”, kas izbraukumā 1:0 (0:0) pārspēja “Las Palmas” futbolistus.

Vienīgos vārtus šī mača 80.minūtē iesita Karloss Korreja, izglābjot “Sevilla” no punktu zaudēšanas, lai gan lielāko daļu šīs spēles “Las Palmas” demonstrēja teicamu sniegumu un arī varēja gūt vārtus.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Barcelona” sestdien ar rezultātu 6:0 (2:0) viesos sagrāva “Alaves” komandu, kas būs tās pretiniece Karaļa kausa finālā, tomēr uzvaru aizēnoja Aleiša Vidala gūtā trauma.

Iepriekšējā nedēļā abas komandas pārvarēja Karaļa kausa pusfinālu un sezonas beigās savā starpā tiksies finālā. Kausa titula mačā diskvalifikācijas dēļ nevarēs piedalīties urugvajietis Luiss Svaress, tomēr sestdienas spēlē tieši viņš atklāja rezultātu un kopā iesita divus vārtus.

Vēl pa reizei Katalonijas kluba sastāvā izcēlās Neimars, Lionels Mesi un Ivans Rakitičs, bet mājinieku spēlētājs Aleksiss ieraidīja bumbu savos vārtos.

Pašā pamatlaika izskaņā kreiso potīti izmežģīja “Barcelona” aizsargs Vidals un vēlāk tika apstiprināts, ka šosezon viņš vairs nevarēs iziet laukumā.

Citā spēlē Madrides “Real” viesos ar 3:1 (1:1) apspēlēja kopvērtējuma pēdējā vietā esošo “Osasuna” komandu un arī šo dueli aizēnoja nopietna trauma, mājinieku aizsargam Tano Boninam divās vietās salaužot kāju.

Šajā mačā 24.minūtē “Real” komandai vadību deva Krištianu Ronaldu, tomēr 33.minūtē Serhio Leons panāca izlīdzinājumu. 62.minūtē viesiem vadību atguva Isko, bet jau pašās pamatlaika beigās duelim punktu pielika Lukass Vaskess.

Kopvērtējumā līdere ar 49 punktiem 20 spēlēs ir Madrides “Real” komanda un tā par punktu apsteidz “Barcelona” futbolistus, kas gan jau aizvadījuši par divām spēlēm vairāk.

Trešā ar 46 punktiem ir “Sevilla” vienība, bet ceturtā ar 42 punktiem ir “Atletico”, kamēr par punktu atpaliek Sansevastjanas “Real Sociedad”.

“Real Sociedad” kārtējā spēlē piektdien ar 2:1 (1:1) Barselonā apspēlēja vietējo “Espanyol” komandu.

Tikmēr Spānijas grandi šonedēļ atsāks UEFA Čempionu līgas sezonu – “Barcelona” astotdaļfināla pirmajā mačā otrdien viesosies pie Francijas čempiones Parīzes “Saint-Germain”, bet Madrides “Real” dienu vēlāk uzņems “Napoli” futbolistus no Itālijas.