Madrides “Atletico” un “Barcelona” izcīna drošas uzvaras Spānijas čempionātā

09/12/2018 00:27

Spānijas futbola klubi Madrides “Atletico” un “Barcelona” piektdien izcīnīja pārliecinošas uzvaras vietējā čempionātā.

“Atletico” ar rezultātu 3:0 (1:0) savās mājās apspēlēja “Alaves” komandu.

Madridiešu pārsvars būtiski palielinājās tikai 82.minūtē, kad otros komandas vārtus guva Antuāns Grīzmans, bet iepriekš 25.minūtē bija izcēlies Nikola Kaliničs. “Atletico” gan mača pēdējās minūtēs izdevās rezultātu vēl vairāk palielināt, jo trīs minūtes pirms pamatlaika beigām precīzs bija Rodri.

Savukārt citā spēlē “Barcelona” ar 4:0 (3:0) viesos derbijā uzveica Barselonas “Espanyol”.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Lionels Mesi, bet pa vienam precīzam sitienam izpildīja Usmans Dembelē un Luiss Svaress. Barselonas komanda trīs vārtu pārsvaru bija ieguvusi jau pirmajā puslaikā.

Pēdējo trīs sezonu UEFA Čempionu līgas uzvarētāja Madrides “Real” 15. kārtas cīņu aizvadīs svētdien, viesos tiekoties ar “Huesca” komandu. “Real” šajā sezonā demonstrē visai nestabilu sniegumu, šobrīd atrodoties tikai piektajā pozīcijā.