Madrides grandu duelī “Real” dzelteno kartīšu “izvirdumā” pārspēj “Atletico” (VIDEO)

09/02/2019 19:10

Spānijas futbola grands Madrides “Real” sestdien vietējā čempionāta 23. kārtas mačā ar rezultātu 3:1 uzveica citu šīs pilsētas komandu “Atletico”.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Kazemiru, Serhio Ramoss un Gerets Beils, kamēr “Atletico” rindās vienīgo precīzo sitienu izpildīja Antuāns Grīzmans.

Rezultāts gan 25. minūtē vēstīja 1:1, jo Grīzmans to izlīdzināja, tomēr mača turpinājumā spēcīgāki izrādījās pēdējo trīs sezonu UEFA Čempionu līgas uzvarētāja “Real”.

Tāpat mača laikā tika parādītas kopumā deviņas dzeltenās kartītes un viena sarkanā. Trīs reizes tika sodīti “Real” spēlētāji, bet sešas reizes dzeltenās kartītes saņēma “Atletico”, turklāt Tomass Partejs – divreiz, kas rezultējās noraidījumā 80. minūtē.

Cits spāņu grands “Barcelona” 23. kārtas maču aizvadīs svētdien pret Bilbao “Athletic”.