Madrides “Real” futbolisti negaidīti nepārvar Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālu (+VIDEO)

26/01/2017 12:01

Madride, 26.janv., LETA–AFP. Karaliskais futbola klubs Madrides “Real” trešdien negaidīti nepārvarēja Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālu.

Ceturtdaļfināla atbildes spēlē “Real” izbraukumā nospēlēja 2:2 (0:1) ar Vigo “Celta” komandu, bet divu spēļu summā piedzīvoja neveiksmi ar 3:4.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirmajā mačā Madrides klubs savā laukumā cieta zaudējumu ar 1:2.

Atbildes cīņas 44.minūtē “Real” komandu pārstāvošais brazīlietis Danilu ieraidīja bumbu vārtos, kas vēl vairāk apgrūtināja karaliskā kluba izredzes uzvarēt divu spēļu summā. Cīņas 62.minūtē Krštianu Ronaldu ar lielisku tiešo brīvsitienu gan panāca izlīdzinājumu, taču 85.minūtē “Celta” komandai vietu Karaļa kausa pusfinālā nodrošināja dānis Daniels Vass.

Madrides klubs gan vēl centās atspēlēties un 90.minūtē neizšķirtu panāca Lukass Vaskess, taču gūt vēl vienus vārtus, kas ļautu iekļūt pusfinālā, neizdevās.

Zīmīgi, ka Madrides klubs Karaļa kausa pusfinālu nav sasniedzis jau trešo gadu pēc kārtas.

Tikmēr šī turnīra pusfinālu sasniedzis cits Madrides klubs “Atletico”, kas trešdien atbildes cīņā viesos nospēlēja 2:2 (0:0) ar “Eibar”, bet divu spēļu summā triumfēja ar 5:2.

Pusfinālā iekļuvusi arī “Alaves”, kas otrdien savā laukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar otrās līgas vienību “Alcorcon”, bet divu spēļu summā uzvarēja ar 2:0.

Savukārt ceturtā pusfināliste noskaidrosies ceturtdien, kad “Barcelona” savā laukumā uzņems Sansevastjanas “Real Sociedad”. Pirmajā mačā Barselonas klubs izcīnīja panākumu ar 1:0.

Pērn par Karaļa kausa ieguvēju tika kronēta “Barcelona”, kas finālā ar 2:0 pārspēja “Sevilla” komandu.