Madrides “Real” futbolisti nezaudē jau 40.spēlē pēc kārtas un uzstāda jaunu Spānijas rekordu (+VIDEO)

13/01/2017 10:36

Madride, 13.janv. LETA–AFP. Spānijas futbola grands Madrides “Real” ceturtdien nezaudēja jau savu 40.oficiālo spēli pēc kārtas, uzstādot jaunu šīs valsts rekordu.

Madrides “Real” futbolisti ceturtdien Spānijas Karaļa kausa astotdaļfinālā viesos nospēlēja neizšķirti 3:3 (0:1) ar “Sevilla”.

“Real” futbolisti gan šajā mačā izglābās no zaudējuma, jo līdz pat spēles izskaņai atradās iedzinējos ar 1:3. Tomēr 83.minūtē izšķirošajā brīdī atkal teicams bija Serhio Ramoss, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet kompensācijas laika trešajā minūtē neizšķirtu nodrošināja Francijas uzbrucējs Karims Benzemā.

Pirmajā mačā “Real” triumfēja ar 3:0, tāpēc divu spēļu summā tika nodrošināts panākums ar 6:3.

Atbildes mačā nepiedalījās Madrides kluba līderis un pagājušā gada pasaules labākais futbolists Krištianu Ronaldu.

Madrides “Real” futbolisti nav zaudējuši jau 40 oficiālās spēlēs pēc kārtas, par viena mača tiesu pārspējot savu principiālo pretinieci “Barcelona”, kas ko tādu paveica iepriekšējā sezonā.

Tikmēr Eiropas rekords pieder Turīnas “Juventus” komandai, kas 2011./2012.gada sezonā uzvarēja vai cīnījās neizšķirti 43 mačos pēc kārtas.

Savukārt trešdien ceturtdaļfinālu sasniedza arī “Barcelona”, kas atbildes mačā ar 3:1 (1:0) savā laukumā pieveica Bilbao “Athletic”, divu spēļu summā triumfējot ar 4:3.

Līdz ar to bez “Real” un “Barcelona” komandām Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālā iekļuvušas arī Madrides “Atletico”, Vigo “Celta”, “Eibar”, “Alaves”, otrās līgas vienība “Alcorcon” un Sansevastjanas “Real Sociedad”.