Madrides “Real” izcīna laimīgu uzvaru pār “Villarreal” un saglabā vadību Spānijas čempionāta kopvērtējumā (+VIDEO)

27/02/2017 13:48

Madride, 27.febr., LETA–DPA. Madrides “Real” futbolisti svētdien atspēlēja divu vārtu deficītu un Spānijas čempionāta mačā izbraukumā ar 3:2 (0:0) pārspēja “Villarreal”, tādējādi saglabājot turnīra kopvērtējuma līderes godu.

Lai arī šis mačs kopumā bija diezgan rezultatīvs, visi vārti tika gūti tikai otrajā puslaikā. Turklāt 50. un 56.minūtē pa vārtiem iesita Manu Trigeross un Sedriks Bakambu, tādējādi izvirzot “Villarreal” vadībā ar 2:0.

Tomēr “Real” parādīja raksturu un atspēlējās. Vispirms 64.minūtē vienus vārtus atguva nesen traumu izārstējušais velsietis Gerets Beils, bet desmit minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu realizēja Krištianu Ronaldu. Viesi pie neizšķirta neapstājās un mēģināja izraut uzvaru, kas arī izdevās, jo 83.minūtē precīzs bija Alvaro Morata, kurš pirms tam laukumā bija devies uz maiņu.

Līdz ar to “Real” izcīnīja svarīgu uzvaru, kas ļāvis saglabāt vadību Spānijas čempionāta kopvērtējumā.

Pēc piešķirtās “pendeles”, kurā bumba trāpīja par roku “Villarreal” futbolistam Bruno Soriano, uz tribīnēm par protestēšanu pret tiesnešu lēmumu tika aizdzīts mājinieku galvenais treneris Frans Eskriva. Spānijas čempionāta noteikumi paredz, ka 11 metru soda sitiens nevar tikt piešķirts, ja futbolistam bumba trāpījusi par roku pēc tam, kad tā atsitusies pret kādu citu spēlētāju, kā tas bija šajā gadījumā.

“Nepateicu neko nepareizu. Cienu tiesnešus, tomēr noteikumi paredz, ka pēc atlēkušas bumbas, kas trāpa pa roku, nevar piešķirt 11 metru soda sitienu,” pēc spēles teica Eskriva. “Kad rezultāts bija 2:1, domāju, ka Madrides klubs tik un tā nespēs panākt izlīdzinājumu. Esam sarūgtināti par šādu rezultātu, taču no šīs spēles jāpaņem tas pozitīvākais.”

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pateicoties Lionela Mesi uzvaras vārtiem, svētdien grandu mačā “Barcelona” ar rezultātu 2:1 (0:0) viesos apspēlēja Madrides “Atletico”.

Rezultātu 63.minūtē atklāja “Barcelona” vienības brazīliešu pussargs Rafinja, kad pie viņa nokļuva bumba pēc urugvajieša Luisa Svaresa sitiena bloķēšanas.

Turpinājumā 70.minūtē izlīdzinājumu panāca pieredzējušais aizsargs Djego Godins, kurš izcēlās ar galvu pēc soda sitiena, tomēr pēdējais vārds piederēja Mesi, kurš 86.minūtē izcēlās pēc atkārtota sitiena.

Kopvērtējuma galvgalī ar 55 punktiem 23 spēlēs atrodas Madrides “Real”, bet punkts mazāk ir “Barcelona” kontā, kas gan aizvadījusi jau 24 mačus. 52 punkti ir “Sevilla” komandai, kamēr attiecīgi 45 un 44 punkti ir Madrides “Atletico” un Sansevastjanas “Real Sociedad”.

“Sevilla” sestdien pilsētas derbijā ar 2:1 (0:1) pārspēja “Real Betis” komandu, uzvaru 75.minūtē nodrošinot Visentem Ivorram, bet “Real Sociedad” piektdien viesos ar 1:0 (0:0) uzveica “Las Palmas”, vārtus iesitot Čavi Prieto.

Kā zināms, no četrām Spānijas komandām trīs ar uzvarām sākušas UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālu. Pirmajās spēlēs panākumus izcīnīja Madrides “Real”, Madrides “Atletico” un “Sevilla”, bet negaidīti smagu zaudējumu piedzīvoja “Barcelona”.