Madrides “Real” kapteinis Ramoss uzstāda Spānijas čempionāta rekordu

22/06/2020 11:43

Spānijas futbola granda Madrides “Real” aizsargs Serhio Ramoss svētdien ar saviem 68.vārtiem karjerā kļuva par labāko šīs pozīcijas “bombardieri” vietējā čempionātā, viņa pārstāvētajam klubam arī spējot apsteigt konkurenti “Barcelona”.

Sansevastjanas “Real Sociedad” mājās ar 1:2 (0:0) piekāpās “Real”.

Pirmais puslaiks noritēja bez gūtiem vārtiem, taču līdz 30.minūtei tiesnesis jau bija parādījis trīs dzeltenās kartītes. Spēles rezultātu izdevās atklāt 50.minūtē no 11 metru atzīmes.

Īsi pirms tam lielisko solo reidu soda laukumā veica Vinisiuss Žuniors, kurš tika paklupināts, kā rezultātā Ramoss devās izpildīt “pendeli”. Aizsargs to paveica ļoti aukstasinīgi un guva savus 68.vārtus Spānijas čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums.

Desmit minūtes vēlāk aizsargs gan tika nomainīts, jo sūdzējās par sāpēm ceļgalā.

2:0 izdevās panākt 70.minūtē, kad soda laukumā ar otro piegājienu pie sitiena iespējas tika Karims Benzemā. Uzbrucējs no partnera saņemto bumbu sākotnēji nespēja pienācīgi apstrādāt, bet īsi pēc tam jau izkārtoja sev ērtāku sitiena pozīciju. Burtiski minūti iepriekš pirmos vārtus guva arī mājinieki, taču tiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli.

“Real Sociedad” līdz mača beigām tomēr prata atzīmēties uz rezultāta tablo, jo 83.minūtē no tuvas distances precīzs bija Mikels Merino.

Jau iepriekš ziņots, ka “Barcelona” piektdien viesos spēlēja bezvārtu neizšķirti ar trešajā vietā esošo “Sevilla”, tāpēc svētdienas panākums ļāva madridiešiem pārņemt vadību turnīra tabulā.

Nākamo spēli “Real” aizvadīs trešdien pret “Mallorca”, bet saņemtā brīdinājuma dēļ duelī nepiedalīsies Kasemiro.

Tāpat svētdien pie uzvarām tika arī Vigo “Celta”, kas ar 6:0 sagrāva “Alaves”, bet “Valencia” ar 2:0 bija labāka pār “Osasuna”. Vigo komandas uzvara ļāva klubam attālināties no izkrišanas zonas.

Pirmdien Spānijas čempionātā gaidāmi divi dueļi. “Sevilla” viesos tiksies ar “Villareal” un uzvaras gadījumā pakāpsies uz trešo pozīciju, bet “Granada” ciemosies pie “Leganes”.

Pēc 30 spēļu kārtām pirmajā vietā ar 65 punktiem ir “Real”, bet tikpat iekrājusi arī sīvākā konkurente “Barcelona”. Trešo pozīciju ar 52 punktiem ieņem Madrides “Atletico”, kurai ar tādu pašu punktu vezumu seko “Sevilla”. “Getafe” ar 48 punktiem ir piektā, savukārt par vienu mazāk ir “Real Sociedad” un “Villarreal”.