Madrides “Real” parāda vāju spēli un piedzīvo fiasko Eibarā

24/11/2018 16:30

Negaidītu zaudējumu Spānijas “La Liga” futbola čempionāta 13. kārtas spēlē piedzīvoja Karaliskais klubs Madrides “Real”, kas viesos ar 0:3 kapitulēja Basku zemes komandai “Eibar”.

Šis bija pirmais mačs, kurā pie “Real” stūres pilnvērtīgi bija tās jaunais treneris Santjago Solari. Argentīnietim no laukuma malas bija jānoskatās uz pilnīgu savas komandas izgāšanos, ko 16. minūtē ievadīja viņa tautietis Gonzalo Eskalante, izvirzot “Eibar” vadībā ar 1:0.

Lai gan viesiem bija iespējas rezultātu izlīdzināt, tomēr tas līdz pat lielajam pārtraukumam saglabājās nemainīgs – 1:0 “Eiber” labā.

Arī otrās 45 minūtes patīkamas vēsmas “Real” sniegumā nenesa, piecu minūšu laikā Serhio Enriham un Kikem mājinieku labā gūstot vēl divus vārtus un panākot iespaidīgu 3:0 pārsvaru.

Pēc šī pavērsiena “Real”, kas līdz šim zaudējumu pret “Eibar” vēl nebija piedzīvojusi, bija sagrauta, nespējot izveidot daudz reālu vārtu gūšanas momentu, piedzīvojot zaudējumu ar 0:3.

Līdz ar to Spānijas čempionāta kopvērtējumā “Real” ar 20 punktiem saglabā sesto vietu, kamēr “Eiber” ar 18 izcīnītiem punktiem pakāpās uz septīto pozīciju.