Madrides “Real” paraksta līgumu ar 16 gadīgu futbolistu Valverdi no Urugvajas

24/05/2015 21:07

Spānijas grands Madrides “Real” parakstījis līgumu ar 16 gadīgu futbolistu Federiko Valverdi no Urugvajas, svētdien paziņoja portāls “managingmadrid.com”.

Jaunais spēlētājs Madrides klubam varētu izmaksāt piecus miljonus eiro. Tiesa, Valverde “Real” vienībai varēs pievienoties vien nākamā gada jūlijā, kad futbolists kļūs 18 gadus vecs. Līdz tam laikam Valverde varētu pievienoties “Real” rezerves komandai “Castilla”. Tikmēr portāls “sport-express.ru” uzsver, ka futbolists līdz 18 gadu vecumam varētu turpināt spēlēt savā pašreizējā Montevideo “Penjarol” vienībā Urugvajā.

Valverde spēlē pussarga pozīcijā, taču nepieciešamības gadījumā var cīnīties arī kā labās puses uzbrucējs. Urugvajas U-17 izlases spēlētāja trumpji ir precīzās piespēles un momentu nobeigšana līdz galam, atzina spāņu medijs.

Futbolists Urugvajas U-17 izlasē aizvadījis deviņus mačus, kā laikā guvis septiņus vārtus.

Kā zināms, sestdien “Real” pirmās komandas sastāvā debitēja Valverdes vienaudzis talantīgais norvēģu uzbrūkošais pussargs Martins Ēdegors. Norvēģis šajā mačā laukumā devās 58.minūtē, kad nomainīja portugāļu zvaigzni Krištianu Ronaldu, kas jau cīņas pirmajā puslaikā izcēlās ar trim gūtiem vārtiem.

Madrides “Real” šajā cīņā guva pārliecinošu uzvaru pār “Getafe”, pārspējot viesus ar 7:3 (3:3). Tādējādi “Real” Spānijas čempionātu noslēdza otrajā vietā, 38 mačos izcīnot 92 punktus. Par jaunajiem Spānijas čempioniem tika kronēti “Barcelona” futbolisti, kas tikpat mačos izcīnīja par diviem punktiem vairāk nekā “Real”.