Madrides “Real” pēc “Barcelona” un “Sevilla” klupieniem palielina savu pārsvaru Spānijas čempionāta kopvērtējumā (+VIDEO)

30/01/2017 14:59

Madride, 30.janv., LETA–AFP. Karaliskais futbola klubs Madrides “Real” pēc savu tuvāko konkurenšu “Barcelona” un “Sevilla” klupieniem svētdien palielināja savu pārsvaru Spānijas čempionāta kopvērtējuma tabulā.

Madrides klubs svētdien savā laukumā ar 3:0 (1:0) pieveica Sansevastjanas “Real Sociedad” futbolistus, kuri šosezon arī cīnās par vietu Spānijas pirmajā četriniekā.

Pirms šī dueļa pirms tam tik ilgi nepārspētais Madrides “Real” bija izcīnījis tikai vienu uzvaru piecās spēlēs, bet šīs cīņas rezultātu 38.minūtē atklāja horvāts Mateo Kovačičs.

Savukārt otrajā puslaikā vēl pa vārtiem guva portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu, kurš tika nosaukts par pērnā gada labāko futbolistu, un Alvaro Morata, mājiniekiem dodot diezgan pārliecinošu uzvaru.

“Pēc vairākām grūtām dienām atkal demonstrējām ierasto sniegumu. Parādījām pilnīgu spēli pret tiešām spēcīgu pretinieku,” pēc panākuma teica “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns.

Tikmēr ne tik veiksmīgi svētdien klājās citiem vadošajiem klubiem.

“Barcelona” izglābās no zaudējuma pret Seviljas “Real Betis”, nospēlējot ar šo vienību izbraukumā neizšķirti 1:1 (0:0). Pagājušās sezonas Spānijas čempionus 90.minūtē izglāba Urugvajas uzbrucējs Luiss Svaress.

Šajā mačā Barselonas klubs varēja tikt pie uzvaras, jo otrajā puslaikā pēc viena no viesu sitieniem bumba nepārprotami šķērsoja vārtu līniju, kad to no vārtiem izsita “Real Betis” spēlētājs. Tiesneši vārtus neieskaitīja, taču, ja Spānijas čempionātā būtu ieviesta vārtu līnijas tehnoloģija, “Barcelona” ātrāk būtu panākuši neizšķirtu un, iespējams, pēcāk arī izcīnītu uzvaru.

Savukārt “Sevilla” svētdien ar 1:3 (1:2) piekāpās Barselonas “Espanyol”.

Tiesa, jau no otrās minūtes “Sevilla” spēlēja mazākumā, kad apšaubāmu sarkano kartīti par pārkāpumu soda laukumā nopelnīja Niko Pareha.

Tas mājiniekiem ļāva realizēt 11 metru soda sitienu. 20.minūtē Stevans Jovetičs gan panāca izlīdzinājumu, bet dueļa turpinājumā mājinieki guva divus bezatbildes vārtus un tik pie uzvaras.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Madrides “Atletico” futbolisti sestdien turpināja ne pārāk veiksmīgo šīs sezonas sniegumu Spānijas čempionātā, 20.kārtas spēlē viesos nespējot uzveikt vidusmēra vienību “Alaves”.

Spēle noslēdzās neizšķirti 0:0 (0:0), bet tuvāk panākumam bija “Alaves” futbolisti, kuri turnīra tabulā ir 12.vietā.

Divas minūtes pirms cīņas beigām “Atletico” no izgāšanās glāba vārtsargs Migels Anhels Moija, kurš atvairīja Teo Ernandesa bīstamu sitienu, bet pirmajā puslaikā mājinieki norībināja madridiešu vārtu pārliktni.

Zīmīgi, ka Ernandesu “Atletico” ir izīrējuši “Alaves” vienībai.

“Atletico” šajā mačā zaudēja arī divus futbolistus, jo savainojumus guva Hosē Marija Himeness un Anhels Korreja.

“Atletico” vietējā čempionātā neizšķirti nospēlēja otro maču pēc kārtas, līdz ar to viņu izredzes panākt vadošo trijotni sestdien saruka vēl vairāk.

Tikmēr citā mačā “Villarreal” komanda, kura turnīra tabulā ir sestā, ar 2:0 (1:0) mājās uzvarēja “Granada” futbolistus. Uzvarētājiem vārtus guva Bruno Soriano un Alvaro Gonzaless.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei Madrides “Real” ir 46 punkti 19 spēlēs, kamēr četrus punktus atpaliek 20 spēles aizvadījušās “Barcelona” un “Sevilla”. 36 punkti tikmēr ir “Atletico”, bet punkts mazāk ir “Real Sociedad” rēķinā, kamēr “Villarreal” ir 34 punkti.