Madrides “Real” septīto gadu pēc kārtas nespēj iekļūt Spānijas kausa pusfinālā

04/02/2022 14:42
Luka Modričs

icsa izcīņas pusfinālu ceturtdien nespēja sasniegt Madrides “Real” futbolisti, kas viesos ar 0:1 (0:0) ceturtdaļfinālā atzina Bilbao “Athletic” pārākumu. Šis ir jau septītais gads pēc kārtas, kad “Real” nespēj iekļūt Spānijas kausa pusfinālā.

Vienīgos vārtus spēles 89.minūtē guva mājinieku pussargs Alehandro Berengers. Bilbao komanda pēdējos divos gados spējusi sasniegt Spānijas Karaļa kausa finālu, taču abās reizēs piedzīvots zaudējums – pret “Barcelona” un Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Pusfinālā ceturtdien iekļuva arī “Real Betis”, kas ar 4:0 (1:0) viesos pārspēja “Real Sociedad”. Savukārt trešdien pusfinālu sasniedza Madrides “Rayo Vallecano”, kas ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Mallorca”, un “Valencia”, kas ar 2:1 (1:0) bija pārāka mačā ar “Cadiz”. Spānijas Karaļa kausa izcīņas pusfināla pāru izloze notiks šovakar.