Madrides “Real” un “Barcelona” futbolisti ar uzvarām turpina cīņu par Spānijas čempionu titulu (+VIDEO)

30/04/2017 11:30

Madrides “Real” un “Barcelona” futbolisti sestdien izcīnīja kārtējās uzvaras Spānijas čempionāta spēlēs, turpinot savstarpējo cīņu par zelta medaļām.

“Real” komanda mājās grūtā cīņā ar 2:1 (1:0) uzvarēja “Valencia” komandu.

Rezultātu 27.minūtē atklāja mājinieku līderis Krištianu Ronaldu, kurš 57.minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu, neiesitot jau trešo no pēdējām četrām paša izpildītajām “pendelēm”.

Savukārt 82.minūtē “Valencia” spēlētājs Daniels Pareho panāca izlīdzinājumu 1:1, tomēr no neveiksmes Karalisko klubu glāba Marselu, kurš 86.minūtē guva uzvaras vārtus.

Sestdienas mačā Ronaldu apsteidza Džimiju Grīvsu un kļuva par visu laiku labāko vārtu guvēju Eiropas spēcīgākajās līgās. Ronaldu tagad izcēlies 280 reizes Spānijas čempionātā, trīs vārtus iesitis Portugāles čempionātā, pārstāvot Lisabonas “Sporting”, bet 84 vārtus guva Anglijas premjerlīgā ar Mančestras “United”.

“Real” komandas visu laiku rezultatīvākajam spēlētājam pietrūkst vien četri vārti, lai sasniegtu 400 precīzu sitienu robežu visos turnīros ar Spānijas grandu.

Pašlaik 77 gadus vecais Grīvss, pārstāvot Londonas “Chelsea”, “AC Milan”, Totenhemas “Hotspur” un Vesthemas “United” komandas, laikā starp 1957. un 1971.gadu izcēlās ar 366 vārtu guvumiem. Drīzumā viņu, visticamāk, apsteigs arī “Barcelona” komandas zvaigzne Lionels Mesi, kurš līdz šim “La Liga” turnīrā izcēlies 345 reizes.

Savukārt “Barcelona” divu pilsētas klubu derbijā pretinieku laukumā ar 3:0 (0:0) pārspēja Barselonas “Espanyol”.

Uzvarētājiem divus vārtus guva urugvajietis Luiss Svaress, kurš izcēlās 50. un 87.minūtē, bet 76.minūtē otros viesu vārtus guva Ivans Rakitičs, kurš izcēlās pēc Mesi piespēles.

Tikmēr vēl vienā spēlē Madrides “Atletico” viesos ar 5:0 (3:0) sagrāva “Las Palmas”. Uzvarētējiem divus vārtus guva Kevins Gameiro.

Madrides “Real” un “Atletico” komandas jau otrdien savā starpā tiksies UEFA Čempionu līgas pirmajā pusfināla cīņā.

Tāpat sestdien kļuva zināms, ka Spānijas augstākā līga būs jāatstāj “Granada” komandai, kura viesos ar 1:2 (0:1) zaudēja Sansevastjanas “Real Sociedad” un trīs pēdējās sezonas spēlēs vairs nevar tikt augstāk par 18.pozīciju.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderēm Madrides “Real” un “Barcelona” ir pa 81 punktam, taču “Real” ir aizvadījuši 33 spēlēs, kamēr katalonieši nospēlējuši par vienu maču vairāk.

Trešā ar 71 punktu ir “Atletico”, kam ar 68 punktiem seko “Sevilla”.