Madrides “Real” uzbrucējam draud brīvības atņemšana

23/10/2020 12:41

Spānijas futbola līgas kluba Madrides “Real” uzbrucējs Luka Jovičs apsūdzēts karantīnas noteikumu pārkāpšanā, ziņo “Marca”.

Šī gada pavasarī serbu futbolists uzreiz pēc atgriešanās no Spānijas tika pamanīts Belgradas ielās, lai arī viņam 28 dienas bija jāpavada pašizolācijā. Pats uzbrucējs toreiz taisnojās, ka viņš nezināja par aizliegumu pamest savu mājokli un vienkārši devās uz veikalu.

Toreiz mediji vēstīja, ka viņam draud brīvības atņemšana vai mājas arests līdz trīs gadiem. Pašlaik varas iestādes pieprasa apcietinājumu uz pusgadu. Kā viens no iespējamās soda mīkstināšanas faktoriem tiek minēts tas, ka Jovičs samaksājis sodu 30 tūkstošu eiro apmērā.

Serbu uzbrucējs ir “Real” futbolists kopš 2019. gada. 31 spēlē visos turnīros viņam divi vārti. Iepriekš Jovičs pārstāvēja Frankfurtes “Eintracht”, Lisabonas “Benfica” un Belgradas “Crvena Zvezda”.

Jovičs ir Serbijas un Portugāles čempions, kā arī divkārtējais Spānijas čempions un Vācijas kausa ieguvējs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…