Maģiskais Džonsons atklāj, kādēļ pametis “Lakers” vadību

Maģiskais Džonsons, Sportazinas.com
Maģiskais Džonsons Foto: Damian Dovarganes/Associated Press

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģenda Maģiskais Džonsons atklājis, kādēļ pametis Losandželosas “Lakers” prezidenta amatu pēc aizvadītās sezonas, kas vienībai, neskatoties uz Lebrona Džeimsa pievienošanu sastāvam, beidzās bez “play off” spēlēm.

Džonsona atkāpšanās no “Lakers” prezidenta amata daudziem, tajā skaitā Džeimsam, bijis pārsteigums. Kādreizējais basketbolists sarunā ar ESPN paskaidrojis, ka nav varējis sastrādāties ar citu “Lakers” augsta ranga darbinieku Robu Pelinku, kurš pilda ģenerālmenedžera funkcijas.

“Nezināju kāds ir Robs. Pirmajā gadā viss bija lieliski, bet tad es sāku dzirdēt: “Maģiskais nestrādā pietiekami smagi, Maģiskais nav ieradies birojā.” Citi “Lakers” darbinieki man pastāstīja, ka Pelinka runāja šādas lietas, man tas nepatika. Tad sāku saņemt zvanus no cilvēkiem, kas nav saistīti ar basketbolu un “Lakers”, ka pat viņiem piegādāta šāda informācija par mani. Tad tas viss parādījās medijos. Tā bija nodevība no Roba puses,” situāciju skaidroja leģendārais Džonsons.

Zīmīgi, ka Pelinka, “Lakers” jaunā galvenā trenera Frenka Vogela prezentācijā, atklāja, ka Džonsona komentāri ir bēdīgi un nav patiesi. “Viņš ir neticams cilvēks, ar kuru sastrādāties. Viņš piepilda telpu ar savu vīziju un sajūsmu. Tas tiešām ir bēdīgi, ka viņš šādi domā: tas ir pārpratums.”

Tāpat tiek ziņots, ka nesaprašanās ar Pelinku nav bijis vienīgais faktors, kas Džonsonam licis pieņemt lēmumu par aiziešanu. Džonsons vēlējies lielāku varu pār lēmumiem komandā: viņš uzstājis uz galvenā trenera Lūka Valtona savlaicīgu atlaišanu, bet viņa lēmums ticis bloķēts. Tas bijis pēdējais piliens Džonsona pacietībai.

“Runāju ar “Lakers” īpašnieci (Džīniju Basu – red.), paskaidroju, kādēļ mums ir jāatlaiž Valtons. Ka varam dabūt labāku treneri. Pirmajā dienā viņi atbildēja, ka padomās par to. Nākamajā pateica, ka varu viņu atlaist, pēc tam atkal mainīja savas domas,” pikts bija Džonsons.

Džonsons 2017. gada 21. februāri kļuva par Kalifornijas kluba prezidentu, kad amatā nomainīja Miču Kupčaku.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par