“Maģiskais” Džonsons: “Pelicans” sarunas par Deivisa aizmainīšanu neveica pēc labākās sirdsapziņas

Maģiskais Džonsons, Sportazinas.com
Maģiskais Džonsons Foto: Damian Dovarganes/Associated Press

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” kluba prezidents Ērvins “Maģiskais” Džonsons sarunā ar medijiem atzinis, ka pirms maiņas darījumu termiņa beigām Ņūorleānas “Pelicans” vadība sarunās par Entonija Deivisa aizmainīšanu uz Losandželosu nav iesaistījusies pēc labākās sirdsapziņas.

Jau vēstīts, ka Deiviss iepriekš pauda vēlmi tikt aizmainītam uz citu klubu jau šosezon, tomēr nedz Losandželosas “Lakers”, nedz citas komandas līdz 7. februāra plkst. 22:00 (pēc Latvijas laika) jeb maiņas termiņu beigām tā arī nespēja piedāvāt “Pelicans” pietiekami vērtīgu darījumu, kas liktu Ņūorleānas klubam jau šosezon šķirties no seškārtējā Visu zvaigžņu spēļu dalībnieka.

Ziemeļamerikas mediji ziņoja, ka “Lakers” pret Deivisu bija gatavi dot vairākus spēlētājus, tostarp Lonzo Bolu, Brendonu Ingramu, Kailu Kuzmu, kā arī vairākas nākotnes drafta izvēles.

“Nē, “Pelicans” neveica sarunas ar mums pēc labākās sirdsapziņas,” atklāja Džonsons.

Spekulācijas par iespējamo maiņu arī radījušas nekomfortablu situāciju “Lakers” komandas iekšienē, jo dažādi avoti vēstīja, ka viens no potenciālā darījuma diriģentiem bija arī Lebrons Džeimss, kurš labprāt būtu bijis gatavs šķirties no komandas jaunajiem spēlētājiem, lai “Lakers” iegūtu līgas superzvaigzni Deivisu.

“Beidziet domāt un izturēties pret šiem puišiem tā, it kā viņi būtu mazi bērni,” turpināja Džonsons. “Viņi visi ir profesionāļi. Tā ir NBA ikdiena – to zinu es, to zina viņi, visi to zina. Mums tagad ir jāvirzās tālāk. Puiši aizvadīja lielisku maču nedēļas nogalē pret Bostonas “Celtics”, viņi ir pelnījuši uzslavas. Vēlamies tā turpināt. Šādas situācijas NBA nav nekas neparasts. Ir pozitīvas puses, jo spēlētāji saņem labu naudu, lai spēlētu basketbolu, bet gadās arī šādas situācijas.”

Līdz ar neizdevušos darījumu starp “Lakers” un “Pelicans” paredzams, ka gaidāmajā vasarā cīņā par 25 gadus veco Deivisu nopietni iesaistīsies arī Bostonas “Celtics”, Ņujorkas “Knicks”, Losandželosas “Clippers” un citi klubi. Neskatoties uz gaidāmo konkurenci, Džonsons uzskata, ka 16-kārtējo čempionu mērķi starpsezonā nemainīsies.

“Tas neko nemaina mūsu plānos šovasar. Mūs gaida lieliska brīvo aģentu “klase”, un mums ir jāmēģina iegūt vismaz vienu no viņiem.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par