Magņitogorskas “Metallurg” Gagarina fināla sērijas otrajā mačā revanšējas SKA komandai

10/04/2017 20:14

Pērnās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempione Magņitogorskas “Metallurg” pirmdien Gagarina fināla otrajā spēlē savā laukumā ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja bijušo Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Sanktpēterburgas SKA.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts, jo pirmajā mačā ar 5:4 uzvarēja SKA.

Mača rezultātu astotajā minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Jans Kovāržs, kurš no vārtu priekšas realizēja vairākumu. Četras minūtes vēlāk SKA vairākumā izspēlēja līdz tukšiem “Metallurg” vārtiem, un Vadims Šipačovs panāca izlīdzinājumu.

Magņitogorskas vienība otro reizi vadību panāca trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad pēc pretuzbrukuma mazākumā vārtus guva Vladislavs Kaļetkins. Tuvojoties spēles beigām, SKA vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un pamatlaika priekšpēdējā minūtē Tommi Santala raidīja ripu tukšos viesu vārtos

Nākamie divi finālsērijas mači tiks aizvadīti Sanktpēterburgā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Magņitogorskā.

Rietumu konferences finālā SKA ar 4-0 pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs, savukārt “Metallurg” ar tādu pat 4-0 pārspēja Kazaņas “Ak Bars”.

SKA komanda Gagarina kausu izcīnīja 2015.gadā, kad to trenēja Vjačeslavs Bikovs, bet Magņitogorskas vienība šo trofeju ieguvusi 2014. un 2016.gadā.

Kā zināms, Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palieka pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū. bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.