Magnusens: Agrāk uzskatīju, ka bez Pirmās formulas čempiontitula nevarēšu būt laimīgs

28/01/2023 19:14
Nokopēts
Kevins Magnusens

Pirmās formulas (F-1) komandas “Haas” pilots Kevins Magnusens atklājis, ka pēdējos gados viņš no dalības sacīkstes guvis krietni lielāku baudu nekā iepriekš.

Magnusens F-1 atgriezās pagājušā gada sākumā, “Haas” sastāvā aizvietojot Ņikitu Mazepinu. Rezultātā viņš sezonā finišēja augstāk par savu komandas biedru Miku Šūmaheru, kā arī pirmo reizi komandas vēsturē kvalifikācijā Brazīlijas posmā izcīnīja “pole position”.

“Kopš bērnības mana dzīve norisinājās ap Pirmo formulu. Uzskatīju, ka čempiona tituls ir dzīves augstākais mērķis, bet tagad saprotu, ka tā tas nav. Šī saprašana ļāva man izvairīties no spiediena, un tas ir lieliski. Tagad dalību F-1 izbaudu krietni vairāk. Iepriekš vienmēr jūtu lielas bailes tā spiediena dēļ, kuram es pats sevi pakļāvu. Baidījos, ka nevarēšu būt laimīgs, ja nebūšu veiksmīgs sportā,” teica sportists.

“Izbaudīt sacīkstes kļuva vieglāk, mana mīlestība pret Pirmo formulu nevar tikt apšaubīta. Protams, ir ambīcijas, ir tas, ko no sevis sagaidu, bet situācija mainījusies un viss tiek kontrolēts. Esmu laimīgs,” atzinis Magnusens.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām