Magvaira pārvērtības – no neapmierinātības ar lomu līdz premjerlīgas mēneša spēlētāja balvai

08/12/2023 13:41
Nokopēts
Harijs Magvairs

Anglijas premjerlīga par novembra labāko spēlētāju atzinusi Mančestras “United” aizsargu Hariju Magvairu.

“United” novembrī premjerlīgā nospēlēja trīs mačus, visos svinot sausās uzvaras. Pats Magvairs katrā no spēlēm laukumā pavadīja 90 minūtes.

Jāatzīmē, ka oktobrī aizsargs diezgan skarbi izteicās par savu nākotni klubā, norādot, ka viņš ir neapmierināts ar viņam piedāvāto lomu. Pagājušajā sezonā savulaik par 87 miljoniem iegādātais Magvairs “United” rindās laukumā devās tikai 16 premjerlīgas spēlēs un šovasar viņš zaudēja kluba kapteiņa lomu, kā arī bija tuvu, lai nonāktu citā premjerlīgas klubā – Vesthemas “United”. Situācija tomēr nemainījās, Magvairs izvēlējās palikt Mančestrā un cīnīties par vietu sastāvā, taču intervijas sniegšanas brīdī oktobrī aizsargs bija piedalījies tikai trīs premjerlīgas mačos, tostarp visas reizes viņš laukumā nācis uz maiņu.

“Jāsaka, ka es netaisos šeit sēdēt visu savu dzīvi un spēlēt vienreiz mēnesī. Ja tas turpināsies, esmu pārliecināts, ka es ar klubu par šīm lietām parunāsim,” sašutumu neslēpa Magvairs.

Pēc oktobra izlašu pauzes aizsargs nav izlaidis nevienu “United” maču, katru no tiem nospēlējot no sākuma līdz finālsvilpei.

Magvairs par lomu “United”: Netaisos šeit sēdēt visu savu dzīvi un spēlēt vienreiz mēnesī

TOP notikumi
1
X
2
2.15
3.2
3.5
2.35
3.5
2.9
4.6
3.75
1.7
2.18
4.14
3.13
3.28
4.34
2.06
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām