Mahačeva treneris: Gribētos redzēt, ka Islams pieveic Makgregoru

04/06/2024 10:36
Nokopēts
Islams Mahačevs un Konors Makgregors

Pašreizējā UFC vieglās svara kategorijas čempiona Islama Mahačeva treneris Havjers Mendess intervijā “Red Corner MMA” atklājis, ka viņš labprāt redzētu sava audzēkņa cīņu ar īru superzvaigzni Konoru Makgregoru.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļas nogalē “UFC 302” ietvaros Mahačevs jau trešo reizi pēc kārtas nosargāja čempionu titulu vieglajā svarā, pieveicot amerikāni Dastinu Porjē. Līdz ar to atklāts jautājums ir par Mahačeva nākamo cīņu. Lai gan kā galvenais kandidāts duelim pret dagestānieti tiek minēts Armēnijas cīkstonis Armans Carukjans, Mahačeva trenerim Mendesam ir cits “mērķis” – Makgregors.

Allaž ekstravagantais īru cīkstonis arī pirms Mahačeva un Porjē dueļa nonāca notikumu epicentrā – viņš savu sociālo tīklu kontos izteica pārmetumu Mahačevam, ka viņš cīņā bija devies ar ādas infekciju (“staph infection”).

“Konoram patīk runāt un sākt trakot, šoreiz viņam sākot drāmu ar Islamu. Es gan tam neiebilstu, jo Konors ir tāds džeks, kuru tu gribi atbalstīt vai ienīst, bet, neatkarīgi no tā, visi viņu vēlas redzēt. Gribētos redzēt, ka Islams pieveic viņu. Manā skatījumā tas, ko viņš dara, pievērš lielu uzmanību, tāpēc nebūtu nekā labāka, ka Islamam kādreiz ar viņu aizvadīt cīņu.”

Jāatgādina, ka Makgregors 29. jūnijā “UFC 303” ietvaros piedzīvos savu atgriešanos oktagonā pēc nepilnu trīs gadu pārtraukuma, spēkojoties ar amerikāni Maiklu Čendleru.

Ilgi gaidītā atgriešanās – Makgregors pēc trīs gadu pauzes aizvadīs cīņu pret Čendleru

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
3.5
3.3
2.15
1.16
7
11
1.29
5.5
10.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām