Mahačevs: Porjē un viņa treneris pat netic, ka var mani pieveikt

31/05/2024 18:00
Nokopēts
Islams Mahačevs un Dastins Porjē

Pašreizējais UFC vieglās svara kategorijas čempions Islams Mahačevs (25-1) sniedzis komentārus pirms gaidāmās cīņas pret amerikāni Dastinu Porjē (30-8).

Jāatgādina, ka jau šīs nedēļas nogalē Ņūdžersijā “UFC 302” ietvaros norisināsies viena no šī gada vērienīgākajām cīņām, Mahačevam spēkojoties ar Porjē. Favorīts šajā cīņā ir dagestānietis Mahačevs, kurš lūkos savu čempiona jostu nosargāt trešo reizi pēc kārtas. Kā atzinis pats Mahačevs, tad Porjē būs grūti izrādīt pretestību, jo viņš pēdējo gadu laikā nav mainījis savu stratēģiju.

Mahačevs kā piemēru minēja amerikāņa cīņu 2019. gadā pret Habibu Nurmagomedovu – UFC leģendu, kurš pirms gaidāmā dueļa atkal ir atgriezies Mahačeva komandā un būs viņa treneris. “Godīgi sakot, Porjē [kopš cīņas pret Habibu] nav mainījies, viņš tikai ir kļuvis nedaudz vecāks. Viņš netic, ka var mani pieveikt. Viņa treneris pat netic, ka var mani pieveikt. Esmu pārliecināts, ka šo cīņu varu padarīt ļoti vieglu. Es viņu piebeigšu, jo šobrīd esmu citā līmenī. Esmu labākais cīkstonis pasaulē,” pārliecināts bija Mahačevs.

Dagestānietis tāpat norādīja, ka Porjē grūtības sagādās viņa cīņas stils. Ja Porjē ir zināms kā viens no UFC labākajiem straikeriem jeb sitienu izpildītājiem un cīkstoņiem stājā, kamēr Mahačevs ir lielisks grepleris, savus panākumus allaž izcīnot ar savām prasmēm parterā.

“Mans stils viņam ir ļoti nepateicīgs. Jā, Porjē ir viens no labākajiem straikeriem un viņš var pieveikt citus straikerus, taču es tāds neesmu. Es esmu MMA cīkstonis. Manas prasmes ir daudz augstākā līmenī. Varu ar Porjē iesaistīties sitienu cīņā, bet, kā jau iepriekš esmu teicis – ja gribu šo cīņu padarīt vienkāršu, es zinu veidu, kā to paveikt. Kad viņš izdara spiedienu, viņu vienkārši ir jānogulda – tā viņam vienmēr ir bijusi problēma,” atzina Mahačevs.

Cīņa starp Mahačevu un Porjē paredzēta naktī uz svētdienu plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

 

Komentāri

  • Janis Poga
    01/06/2024 10:57

    Smags uperkuts no Dustina otrajā raundā!

TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
3.5
3.3
2.15
1.16
7
11
1.29
5.5
10.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām