Mahačevs: Volkanovskis ir labākais pēc ranga, bet es esmu patiesi labākais MMA cīkstonis

10/02/2023 16:47
Nokopēts
Islams Mahačevs un Aleksandrs Volkanovskis

Jauktās cīņas mākslas (MMA) speciālists, krievs Islams Mahačevs (23-1) preses konferencē pirms gaidāmā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 284. cīņu šova dueļa ar austrālieti Aleksandru Volkanovski (25-1) paudis pārliecību, ka viņš ir labākais MMA cīkstonis.

Abu zvaigžņoto sportistu cīņa būs īpaša  ar to, ka savstarpējā duelī spēkosies divi labākie “pound-for-pound” cīkstoņi, kā arī divu atšķirīgu jostu īpašnieki – kas tāds notiks pirmo reizi kopš 2021. gada maija.  Ja Mahačevs “UFC 280” cīņā pieveica Čārlzu Oliveiru un no brazīlieša “atņēma” labākā cīkstoņa statusu vieglajos svaros, tad Volkanovskis jau četras reizes ir aizstāvējis pusvieglā svara kategorijas titulu. Mahačeva un Volkanovska duelis notiks vieglajā svarā, kas nelielu priekšrocību dod Mahačevam. Tiesa, “UFC 284” cīņu šovs notiks Volkanovska dzimtajā Austrālijā.

Tieši austrālietis šobrīd ir UFC “pound-for-pound” ranga pirmais numurs, taču, kā atzinis Mahačevs, tas situāciju oktagonā neatspoguļos. “Viņš ir labākais cīnītājs pēc ranga, bet es zinu, ka esmu patiesi labākais MMA cīkstonis, jo man ir visas iemaņas – sitieni, restlinga un greplera prasmes. Esmu labākais MMA cīkstonis,” sacīja Mahačevs.

Lai gan tiek paredzēts, ka Volkanovskim būs priekšrocības cīņā stājā, Dagestānas cīkstonis ir pārliecināts, ka viņš spēs nokautēt savu oponentu. “Mēs pie šī elementa esam ļoti strādājuši – paskatieties uz manām dūrēm,” teica Mahačevs, norādot uz savām rokām. “Mans mērķis ir viņu nokautēt, jo man ir tam viss nepieciešamais. Pirms pēdējās cīņas es teicu, ka ar žņaugšanas paņēmienu gribu pieveikt Oliveru, jo viņām bija visvairāk priekšlaicīgi noslēgtās cīņas, un ko es izdarīju?  Tas pats ir šajā gadījumā – es Volkanovski gribu nokautēt.”

Mahačeva un Volkanovska duelis paredzēts svētdien plkst. 5:00 pēc Latvijas laika. Mahačevs panākuma gadījumā nosargās vieglās svara kategorijas titulu, taču ja uzvaru savā dzimtajā valstī izcīnīs Volkanovskis, viņš kļūs tikai par piekto cīkstoni, kuram vienlaicīgi piederēs divas jostas – iepriekš to paveikuši Konors Makgregors, Amanda Nunjeza, Daniels Kormjē un Henrijs Sehudo.

TOP notikumi
1
X
2
5.5
3.9
1.63
2.8
3.5
2.4
1.27
6.5
9.25
2.71
4.14
2.44
5.5
4.75
1.45
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām