Mahrezs: Mančestras “City” ir viss, lai šogad izcīnītu Čempionu līgas kausu

Rijads Marezs, sportazinas.com
Rijads Marezs ar Anglijas premjerlīgas trofeju | Foto: EPL

Anglijas futbola premjerlīgas klubam Mančestras “City” ir viss, lai šogad celtu virs galvas Čempionu līgas trofeju, uzskata komandas alžīru izcelsmes uzbrucējs Rijads Mahrezs.

Jau ziņots, ka Covid-19 pandēmijas dēļ martā uz nenoteiktu laiku tika pārtraukta Čempionu līgas turnīra izspēle, taču ir cerība, ka sacensības var atgriezties jau augustā.

“City” neilgi pirms Eiropas futbola sezonas pārtraukšanas Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē spēkojās ar Spānijas grandu Madrides “Real”, svinot uzvaru viesos ar rezultātu 2:1. Atbildes spēle, kas bija paredzēta 17.martā, pārcelta uz vēlāku laiku.

“Es domāju, ka ir piemērots laiks, lai uzvarētu Čempionu līgā,” sacīja 29 gadus vecais uzbrucējs, kurš neredz šķēršļus, lai “City” šogad pirmo reizi kluba vēsturē triumfētu prestižajā Eiropas klubu turnīrā. “Es nezinu, vai mēs esam labākie, bet mēs esam pietiekami labi, lai spētu to paveikt. Čempionu līga ir grūta, visi vēlas to uzvarēt, tāpēc tā būs liela cīņa.”

Mahrezs, kurš kopā ar Mančestras klubu 2018./2019. gada sezonā kļuva par Anglijas premjerlīgas čempionu, jau nedēļu trenējās kopā ar “City” pirmo komandu, gatavojoties 17. jūnijā paredzētajai premjerlīgas atgriešanās spēlei pret Londonas “Arsenal”.

“Tas bija ilgs laiks bez futbola, bet mēs pielāgojāmies un tagad esam atpakaļ, tāpēc tas ir labi,” stāsta Mahrezs. “Pandēmijas laikā treniņi mājās ir tas, kas mums bija jārespektē, bet tagad mēs esam atgriezušies pie normāliem treniņiem, kas ir ļoti labi.”

“Soli pa solim mēs kļūstam labāki, es esmu sajūsmā. Bija labi redzēt atkal savus komandas biedrus un trenerus. Ir labi trenēties kopā ar visiem,” atklāja uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par