Maija vidū līgumu ar “Kunlun Red Star” parakstījušais treneris atstāj komandu

10/06/2021 19:10

Somu speciālists Kari Jalonens lauzis līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Pekinas “Kunlun Red Star”, pats treneris atklājis medijam “Iltalehti”.

Informācija par pieredzējušā Jalonena kontraktu ar komandu parādījās 14. maijā. Tiesa, sadarbība nebija ilga. “Mēs lauzām līgumu pēc abpusējas vienošanās. Man bija interesanti atgriezties KHL. Gribēju pamēģināt tikt galā ar šo izaicinājumu – ievest “Kunlun Red Star” izslēgšanas turnīrā. Taču viss sāka mainīties tik strauji, ka aiziešanu uzskatīju par labāko variantu. Es neredzēju kaut ko tādu, lai es varētu savas iemaņas izmantot pilnā apjomā,” Somijas medijs citē treneri.

Aizvadītajā sezonā “Kunlun Red Star” trenēja krievu speciālists Aleksejs Kovaļovs, kuram tā bija debija galvenā trenera amatā. Izcīnot vien 13 uzvaras 60 spēlēs, Pekinas komanda, kura sezonu aizvadīja Maskavas apgabala pilsētā Mitiščos, finišēja pēdējā vietā Austrumu konferencē un priekšpēdējā visā līgā, apsteidzot tikai Rīgas “Dinamo”.

Jalonens jau strādāja KHL – no 2011. līdz 2013. gadam viņš trenēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, no kuras viņš tika atlaists otrās sezonas laikā, tomēr somu trenera lielākais veiksmes stāsts ir saistīts ar vairs neeksistējušo Prāgas “Lev”, kuru Jalonens 2013./2014. gada sezonā ieveda Gagarina kausa finālā.

Pēc tam viņš vadīja Somijas izlasi, bet kopš 2016. gada strādāja Šveices līgas vienībā “Bern”, ar kuru treneris divas reizes kļuva par valsts čempionu. Pirms KHL posma Jalonens vadīja vairākus Somijas klubus, četras reizes izcīnot zeltu.

Neoficiālā informācija liecina, ka gaidāmajā sezonā “Kunlun Red Star” sastāvā tiks savākti ķīnieši un leģionāri ar Ķīnas pasēm, lai palīdzētu lielvalsts hokeja izlasei sagatavoties 2022. gada olimpisko spēļu hokeja turnīram, kurā Ķīna spēlēs vienā grupā ar Vāciju, ASV un Kanādu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Teilors Beks
23/06/2021 18:01

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…